آمار سایت
امروز : 2511
ديروز : 8593
ماه : 2511
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری همایش « روش های پیشگیری از جعل» در اتاق بازرگانی اصفهان

همایش «روش های پیشگیری از جعل» به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم داگستری کل استان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و با همکاری جامعه متخصصان آرین در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
دوشنبه 25 دي 1396

درهمایش تخصصی« صنعت کنسروسازی، سلامت، امنیت غذایی و رشد پایدار کشاورزی» عنوان شد:

اطلاعات ناکافی شهروندان و برخوردهای سلیقه ای مسوولین مهم ترین چالش صنایع غذایی کشور است
شنبه 23 دي 1396

نشست هم اندیشی رویداد هم نت فاضلاب در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد/9 چالش فاضلاب استان در پیشخوان محققان و پژوهشگران شرکت کننده در هم نت

به همت کمیسیون کشاورزی،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان نشست هم اندیشی رویداد هم نت فاضلاب با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان ،پژوهشکده آب و فاضلاب ایران و بنیاد ملی نخبگان استان اصفهان برگزار شد .
جمعه 22 دي 1396

سهل آبادی در دیدار با هیات تجاری آنکارا تاکید کرد:

همکاری اصفهان و آنکارا در سه محور هتل سازی ،صنایع غذایی و انرژی خورشیدی پیگیری می شود

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصفهان و آنکارا می توانند در بخش ساخت هتل ،صنایع غذایی و انرژی خورشیدی همکاری مشترکی را تعریف کنند.
چهارشنبه 20 دي 1396

در هشتمین جلسه کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی اصفهان تاکید شد:

صندوق حمایت از استارتاپ ها در اصفهان ایجاد شود/ آموزش عالی کشور پاسخگوی فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار باشد/ فرش از بیشترین مزیت رقابتی در صادرات غیرنفتی استان اصفهان برخوردار است

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در جلسه کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی بر ایجاد هر چه سریع ترصندوق حمایت از استارتاپ ها در استان اصفهان تاکید کرد.
چهارشنبه 20 دي 1396

سهل آبادی در دیدار با رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان:

تشکیل کمیته هماهنگی روابط بین الملل استان اصفهان به توسعه روابط با سایر کشورها کمک می کند

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:تشکیل کمیته هماهنگی روابط بین الملل استان اصفهان می تواند به توسعه روابط بین المللی استان اصفهان با کشورهای جهان در زمینه های اقتصادی ،جذب سرمایه گذاری و فرهنگی کمک کند .
يکشنبه 17 دي 1396

در نشست چشم انداز رشد اقتصادی تا سال 1400 در اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

با رشد اقتصادی 3 درصد نمی توان اقتصاد ایران را به حرکت درآورد

نشست چشم انداز رشد اقتصادی تا سال 1400 به همت کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری ،تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان با سخنرانی سید مهدی برکچیان عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف در سالن اجتماعات اتاق برگزار شد.
يکشنبه 17 دي 1396

در سومین نشست تخصصی کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی اصفهان با مطالعه بر روی واحدهای تولید سیمان و سنگ مطرح شد؛

دوام جاده های بتونی بیش از دو برابر جاده های آسفالتی است/مزیت قیر صادرات آن است نه مصرف در پروژه های راه سازی / ادامه روند کنونی منجر به تعطیلی گسترده کارخانه های سیمان می شود

نشست مشترک کمیسیون معادن و صنایع اتاق بازرگانی با عنوان استفاده بهینه از مواد و صنایع معدنی در بهبود شهرسازی و نمادهای شهری با الهام از واحدهای فرآوری صنعت سیمان و سنگ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
پنجشنبه 14 دي 1396

سهل آبادی در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان:

در شرایط رکود اقتصادی بخشش جرایم تامین اجتماعی به فعالیت واحدهای تولیدی کمک می کند

رییس اتاق بازرگانی اصفهان بخشش جرایم بیمه تامین اجتماعی را اقدام ارزشمند از سوی سازمان تامین اجتماعی برشمرد و گفت:در شرایطی که کارفرماها با مشکلات متعددی روبرویند این قبیل بخشش نوعی تنفس برای آنان ایجاد می کند.
چهارشنبه 13 دي 1396

سهل آبادی:بندرخشک و منطقه ویژه اقتصادی شرق دو پروژه معطل مانده استان اصفهان است

معاون عمرانی استاندار اصفهان:به بخش خصوصی اعتقاد دارم /بروکراسی سنگینی در اصفهان حاکم است

رییس اتاق بازرگانی گفت: بندر خشک در کنار منطقه ویژه اقتصادی شرق اصفهان دو پروژه معطل مانده استان است که نیاز به پیگیری مسوولین دولتی و صدور مجوز دارد.
چهارشنبه 13 دي 1396
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir