آمار سایت
امروز : 4154
ديروز : 9240
ماه : 211886
 
تاریخ : يکشنبه 3 مرداد 1395     |     کد : 898

شورای داوری برند شهری اصفهان

سهل آبادی در شورای داوری برند شهری اصفهان : مهمترین بخش کمک به اقتصاد کشور،در صنعت گردشگری خلاصه می شود

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مهمترین بخش کمک به اقتصاد کشور ،در صنعت گردشگری و توریسم خلاصه می شود

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مهمترین بخش کمک به اقتصاد کشور ،در صنعت گردشگری و توریسم خلاصه می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، «سید عبدالوهاب سهل آبادی» در جلسه داوری نهایی برند شهری اصفهان  که  با حضور حسام الدین آشنا  مشاور رسانه ایی رییس جمهور،سید محمد بهشتی رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و  متخصصین حوزه ارتباطات در تهران  برگزار شد ،تصریح کرد:صنعت گردشگری می تواند همه بخش های اقتصاد کشور را پویا و فعال سازد و از این رو استان اصفهان با اولویت بندی صنعت گردشگری خواستار نگاه علمی و تخصصی به این حوزه است .

وی فرایند برند شهری اصفهان را ناشی از همکاری نزدیک بخش خصوصی و دولتی و عمومی اصفهان برشمرد و گفت:کمیسیون گردشگری اتاق با همکاری استانداری ،شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان به دنبال انتخاب برند شهری  با هدف جذب گردشگران خارجی است .

«سید محمد بهشتی»رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این جلسه گفت: همه پل های جهان  معبرند اما پل خواجو و سی و سه پل از اهمیت ویژه ای در نزد جهانیان برخوردار است زیرا علاوه برمعبر بودن از نظر معماری و هنری دارای ارزش فراوانی است.

وی افزود:اصفهان صورت خیالی جهان است و لذا برند نصف جهان برای اصفهان واژه ای در خور شان است .

«محمدرضا رجالی» رییس کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه گفت: در حالیکه بر علیه کشور ما و نام ایران تبلیغات منفی زیاد است، اما خوشبختانه در مورد اصفهان این مشکل وجود ندارد.

وی افزود: اصفهان بهترین دروازه ورودی برای  صنعت گردشگری ایران است و می تواند نقش مهمی در تبلور صنعت گردشگری کشور ایفا کند.

 «یونس شکر خواه»استاد علوم ارتباطات دانشگاه در این جلسه گفت: تشریح استراتژی شهری و روایت اصفهانگی اصفهان در انتخاب برند شهری بسیار مهم و اهمیت دارد .

گفتنی است پس از برگزاری مسابقه برند شهری اصفهان و حضور طراحان و کارشناسان برند شهری تعداد 12 برند پیشنهادی همراه با لوگو و شعار تبلیغاتی در این شورای داوری مورد بررسی  قرار گرفت .


آلبوم تصاویرسهل آبادی در شورای داوری برند شهری اصفهان : مهمترین بخش کمک به اقتصاد کشور،در صنعت گردشگری خلاصه می شود

7
6
5
4
3
2
1
نوشته شده در   يکشنبه 3 مرداد 1395  ساعت  15:38   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir