آمار سایت
امروز : 4048
ديروز : 9240
ماه : 211780
 
تاریخ : شنبه 22 اسفند 1394     |     کد : 667

دومین جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

دومین جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان با حضور رییس اتاق ،سه عضو شورای شهر و جمعی از فعالان این بخش در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.

دومین  جلسه کمیسیون گردشگری  اتاق بازرگانی اصفهان با حضور   رییس اتاق ،سه عضو شورای شهر و جمعی از فعالان این بخش در سالن اجتماعات اتاق اصفهان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان ،«محمدرضا رجالی» رییس کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه گفت: برندشهری اصفهان در دوران پس از برجام به عنوان  هوشمند ترین اقدام مسوولین و بخش خصوصی برای جذب گردشگر محسوب می شود.

وی افزود:با صنعت گردشگری می توان علاوه بر اشتغال زایی جوانان اصفهانی زمینه توسعه اقتصادی استان را فراهم ساخت.

«علی کرباسی زاده»نایب رییس کمیسیون گردشگری و برندشهری اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه گفت:سازمان ها و نهادهای دولتی دارای بودجه قابل توجهی برای آموزش به ذینفعان  هستند که می توان ازاین بودجه برای توسعه فرهنگ گردشگر پذیری از دوران ابتدایی استفاده کرد.

وی افزود:کمیته آموزش کمیسیون بسته پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته که سطح اطلاعات و دانش کودکان و نوجوانان نسبت به صنعت گردشگری افزایش  یابد.

کرباسی زاده خواسار توجه شورای شهر اصفهان به برند سازی شهر شد و گفت:  برندسازی شهری موضوعی عادی در شهرهای گردشگر پذیر است و اصفهان می تواند نخستین شهر ایران در این پروژه باشد.

وی داشتن شرکت های روابط عمومی در گردشگری را مهم ازریابی کرد و گفت:این شرکتها نقش موثری در ترغیب گردشگران خارجی به اصفهان دارند.

«سید عبدالوهاب سهل آبادی»رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه  خواستار انتخاب بهترین مسیر برای  توسعه صنعت گردشگری گفت:تعامل بخش دولتی و خصوصی در استان می تواند  به توسعه این صنعت کمک کند.وی از آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان برای همکاری با فعالان گردشگری  اصفهان در راستای توسعه این  بخش باشد.

«عبدااحسین ساسان»مشاور اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه گفت:حرس کردن قوانین و مقررات دست و پاگیر صنعت گردشگری یکی از مهمترین اقدامات پیش روی این بخش است . وی  صنعت توریست را عروس هر اقتصادی دانست و گفت: گردشگری  صنعت پاک جهانی است  که هر کشور آرزوی داشتن آن را دارد

 «علی نادری»مشاور عالی اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه با اشاره به برگزاری همایش برند گرشگردی در اتاق بازرگانی اصفهان گفت:برای موفقیت در صنعت گردشگری باید از راههای رفته سایر کشورها الگوبرداری شود .

 آلبوم تصاویردومین جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

5
4
3
2
1
نوشته شده در   شنبه 22 اسفند 1394  ساعت  13:51   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir