آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پنجمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن دوره هفتم اتاق

پنجمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن دوره هفتم اتاق یک اقتصاد دان : تثبیت نرخ ارز برای کشوری که نیازمند ایجاد اشتغال و افزایش رشد اقتصادی است، رویکرد صحیحی نیست نرخ ارز نیازمند یک تغییر صعودی است
يکشنبه 26 بهمن 1393

دومین جلسه کمیته بررسی مزیتهای سرمایه گذاری استان اصفهان

 دومین جلسه کمیته بررسی مزیتهای سرمایه گذاری استان اصفهان کارشناس معاونت برنامه ریزی استانداری اصفهان گفت: نبود استراتژی صنعت استان اصفهان باعث انحراف تسهیلات تخصیص یافته بانکی شده است.
يکشنبه 26 بهمن 1393

همایش آموزش سامانه الکترونیکی ثبت شرکتها در اتاق اصفهان برگزار شد

همایش آموزش سامانه الکترونیکی ثبت شرکتها در اتاق اصفهان برگزار شد همایش آموزش سامانه الکترونیکی ثبت شرکتها با حضور مدیرکل ثبت شرکتها استان اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی در سالن همایش های بین المللی اتاق اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 26 بهمن 1393

چشم انداز اقتصاد استان اصفهان در سطح کشور چالش انگیز شده است

چشم انداز اقتصاد استان اصفهان در سطح کشور  چالش انگیز شده است استاد اقتصاد بین الملل دانشگاه اصفهان گفت:چشم انداز اقتصاد استان اصفهان در سطح کشور با توجه به ظرفیت های موجود چالش انگیز شده است.
يکشنبه 26 بهمن 1393

تنها با حضور مردم و فعال شدن آنها می توانیم مشکلات کشور را حل کنیم

تنها با حضور مردم و فعال شدن آنها می توانیم مشکلات کشور را حل کنیم رییس جمهور در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان اصفهان گفت: تنها با حضور مردم و فعال شدن آنها می توانیم مشکلات کشور را حل کنیم.
يکشنبه 26 بهمن 1393

معاون اجرایی رییس جمهور:
استان اصفهان باید به سمت فراصنعتی شدن حرکت کند/ تلقی برخوردار بودن اصفهان مانع جذب منابع عمومی شده است

معاون اجرایی رییس جمهور:<br />استان اصفهان باید به سمت فراصنعتی شدن حرکت کند/ تلقی برخوردار بودن اصفهان مانع جذب منابع عمومی شده است معاون اجرایی رییس جمهوری گفت:وجود 350 شرکت دانش بنیان در اصفهان نشان می دهد اصفهان به سمت فراصنعتی شدن خیز بزرگی برداشته است و باید در این مسیر آن را تقویت کرد.
يکشنبه 26 بهمن 1393

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق اصفهان:
کشاورزی استان اصفهان نیازمند به الگوی کشت بر اساس اقلیم است

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق اصفهان:<br />کشاورزی استان اصفهان نیازمند به الگوی کشت بر اساس اقلیم  است کشاورزی استان اصفهان با توجه به منابع آبی نیازمند به الگوی کشت کارشناسی بر اساس اقلیم کنونی است.
سه شنبه 21 بهمن 1393

حل مشكلات مالياتي از طريق نزديك شدن ديدگاه‌هاي طرفين نسبت به قوانين مالياتي صورت می گیرد

حل مشكلات مالياتي از طريق نزديك شدن ديدگاه‌هاي طرفين نسبت به قوانين مالياتي صورت می گیرد استاندار اصفهان: حل مشكلات مالياتي از طريق نزديك شدن ديدگاه‌هاي طرفين نسبت به قوانين مالياتي صورت می گیرد
سه شنبه 21 بهمن 1393

نشست بررسی فرصت های تجاری اصفهان و سنگاپور در اتاق اصفهان برگزار شد

نشست بررسی فرصت های تجاری اصفهان و سنگاپور در اتاق اصفهان برگزار شد نشست بررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در اصفهان و سنگاپور با حضور هیات تجاری 22 نفره فدراسیون تجارت سنگاپور در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.
سه شنبه 21 بهمن 1393

چالش ها و راهکارهای توسعه جوانان در فعالیت های اقتصادی

چالش ها و راهکارهای توسعه جوانان در فعالیت های اقتصادی در نخستین سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی مطرح شد؛ چالش ها و راهکارهای توسعه جوانان در فعالیت های اقتصادی
سه شنبه 21 بهمن 1393