تاریخ : يکشنبه 19 بهمن 1399
کد 3737

به همت اتاق بازرگانی اصفهان و تعامل دستگاه های اجرایی

اصفهان دارای شهرک سبز می شود

در آخرین نشست هم اندیشی کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان با دستگاه های اجرایی به منظور جانمایی شهرک سبز، فناوری و انرژی های تجدیدپذیر محلی برای استقرار این شهرک درنظر گرفته شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار در راستای جانمایی شهرک سبز، فناوری و انرژی های تجدیدپذیر جلسه ای با حضور نمایندگانی از جهادکشاورزی، سازمان غذا و‌دارو و اداره کل پشتیبانی امور دام  برگزار کرد. در این جلسه پس از توافق نظر در محل ایجاد شهرک مذکور، مقرر شد جلسه ای با استانداری اصفهان برای اطلاع از نحوه انجام امور اداری مربوط برگزار شود.
لازم به ذکر است این شهرک به پیشنهاد اتاق بازرگانی اصفهان با هدف استقرار شرکت های تولیدکننده دارو و فراورده های دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی وصنایع دانش بنیان و به منظور اشتغالزایی هر چه بیشتر برای افراد تحصیلکرده بویژه بانوان دانش آموخته در رشته های مرتبط احداث خواهد شد و می تواند تاثیر ویژه ای در انتقال دانش فنی و توسعه علمی، کاهش هزینه دارو برای بیماران و ایجاد فرصت شغلی برای جوانان و توسعه صنایع سبز و فاقد آلایندگی در اصفهان داشته باشد. 
 
آلبوم تصاویر اصفهان دارای شهرک سبز می شود