تاریخ : دوشنبه 6 خرداد 1398
کد 2487

​گلشیرازی در دیدار مدیرکل و مدیران صدا وسیمای مرکز استان اصفهان:

در جنگ اقتصادی ،رسانه ابزار موثری در روحیه بخشی به سربازان اقتصادی است/صدا و سیما برای بنگاه های کوچک و متوسط استان بسته حمایتی تعریف کند

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در شرایطی که کشور در جنگ اقتصادی تمام عیار قرار دارد ،رسانه به عنوان یک ابزار موثر و امیدبخش می تواند روحیه و نشاط فعالان اقتصادی که سربازان این جنگ اند را دو چندان سازد.
​ به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان،مسعود گلشیرازی  در دیدار با مدیرکل و مدیران  صدا وسیما مرکز استان اصفهان در تالار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: صدا و سیما می تواند با حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط (SME)زمینه توانمندسازی و معرفی محصولات آنان را فراهم کند. 
گلشیرازی از مدیران صدا و سیما خواست که برای معرفی برند اصفهان  بسته پیشنهادی رسانه ای تعریف کنند و افزود:در سال رونق تولید ارایه بسته های حمایتی می تواند تولیدکنندگان را به تولید بیشتر و اشتغال زایی تشویق کند. 
  وی  با اشاره به شرایط نامطلوب شاخص های اقتصادی استان اصفهان نسبت به سایر استان ها گفت:ارتقا شاخص های کسب و کار به عنوان کلیدی ترین هدف هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در نظر گرفته شده است.
وی مطالبه گری،تجمیع آمار و اطلاعات و تحلیل را وظیفه اتاق بازرگانی برشمرد و گفت:تحلیل بر اساس آمار و اطلاعات دقیق می تواند تصمیمات موثری  برای بهبود محیط کسب و کار اتخاذ کند.
تولیدکنندگان استان اصفهان از شبکه استانی برای معرفی محصولات خود استفاده کنند
بهرام  عبدالحسینی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان در این دیدار گفت:صدا وسیما و اتاق بازرگانی اصفهان می توانند زمینه معرفی تولیدات کالا و خدمات در سطح استان و کشور را فراهم کنند. 
وی با اشاره به پایین بودن شاخص های کسب و کار استان اصفهان در جدول کشوری گفت:بودجه صدا و سیمای استان نیز در رتبه 28 کشور قرار دارد و نیاز است که مسوولین استان و بخش خصوصی نگاه خود را به این رسانه تغییر دهند. 
وی با انتقاد از تولیدکنندگان کالا و خدمات استان اصفهان در معرفی کالای خود از طریق رسانه های ملی گفت:شبکه استانی اصفهان می تواند  زمینه معرفی کالای تولید شده استان را به صورت پایلوت در سایر شبکه ها فراهم کند و درآمد ناشی از این تبلیغات  در خود استان برای ساخت فیلم وسریال هزینه شود. 
وی از ظرفیت ساخت فیلم و سریال های با مضمون فعالیت های اقتصادی و نقش فعالان اقتصادی در جامعه توسط صدا وسیما خبر داد و گفت:تولیدات صدا و سیما می تواند به اصلاح  نگاه جامعه نسبت به فعالان اقتصادی منجر شود .
سیدرسول رنجبران عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان  در این جلسه خواستار  توجه صدا و سیما به مسایل صنعتگران و فعالان اقتصادی شد و گفت:حضور تولیدکنندگان در برنامه های صدا وسیما می تواند علاوه بر بیان مسایل ،مشکلات و فرصت های پیش روی اقتصاد استان و کشور ،نگاه جامعه به یک فعال اقتصادی را اصلاح کند.
وی شفاف سازی و اطلاع رسانی از رویدادها  بویژه در کارگروه های  استان را یکی از موضوعات قابل توجه رسانه ها عنوان کرد و گفت:افزایش تولید و درآمد استان به افزایش اشتغال در جامعه منجر می شود و این موضوع به تبیین جایگاه یک فعال اقتصادی در جامعه و نقش موثر بخش خصوصی  در اقتصاد  باز می گردد.
آلبوم تصاویردر جنگ اقتصادی ،رسانه ابزار موثری در روحیه بخشی به سربازان اقتصادی است/صدا و سیما برای بنگاه های کوچک و متوسط استان بسته حمایتی تعریف کند

2
2
1
1