تاریخ : پنجشنبه 8 آذر 1397
کد 2255

گلشیرازی:

برقراري ارتباط سازنده پژوهشي و عملياتي بين فعالان اقتصادی و پژوهشگران دانشگاه های خارجی ضامن برقراری یك رابطه اقتصاد مدار است

نشست فعالان اقتصادی و پژوهشگران دانشگاه و صاحبان ایده از 70 کشور شرکت کننده در جشنواره ملی حرکت در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
مسعود گلشیرازی رییس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی اصفهان دراین نشست گفت:استان اصفهان  صنعتي ترین استان  ايران با بيش از 8 هزار واحد صنعتي كه از نظر تعداد قريب ١٠درصد صنايع كشور را شامل مي شود .
وی تاکید کرد: اتاق بازرگاني اصفهان بعنوان مركز گفتمان اقتصادي اين استان از اولين اتاقهاي بازرگاني كشور است كه با سابقه اي چند دهه اي در دوران اخير در برقراري روابط تجاري نقش مهمي را ايفا كرده است و اميدوارم شاهد برقراري ارتباطات موثري در ارتباط مراكز پژهشي با تجار و صنعتگران باشيم.
وی  برقراري ارتباط سازنده پژوهشي و عملياتي بين فعالان اقتصادی استان اصفهان و پژوهشگران دانشگاه های خارجی را ضامن برقراری یك رابطه اقتصاد مدار برشمرد.
گلشیرازی در ادامه سخنان خود گفت:در دوره اي كه در آن قرار داريم كه از ان به انقلاب صنعتي چهارم نام برده مي شود و اين پارادايم تمامي ابعاد زندگي ماها را در خواهد نورديد ،فرصتهاي استثنايي را براي افرادي كه جوياي نام هستند ايجاد مي كند كه بتوانند براي خود در محيط كسب و كار جايگاهي را دست و پا كنم و خود را جايگزين كسب و كارهاي سنتي نمايند .
 وی شرط موفقيت در اين حركت را توجه ويژه به ارتباطات و فرصتها دانست و گفت: به جاي ياس و نااميدي و توقف با توجه ويژه به تغييرات پيش رو با شناخت فرصتها و برقراري تعاملات علم مدار در چارچوب مباني اقتصاد مقاومتي هم به وطنمان خدمت كنيم و هم افتخار افرين باشيم .
گفتنی هيئت ٨٠نفره  پژوهشگران برتر دانشگاهي از ٧٠ كشور در جشنواره ملی  حركت كه به همت وزارت علوم برگزار می شود در این نشست  شرکت کردند.
 در پایان این نشست، شرکت کنندگان خارجی در ميز هاي گفتگوي تجاري  با فعالان اقتصادی به مذاکره و گفتگوی تجاری پرداختند .
 يازدهمين جشنواره حركت ويژه فعاليت‌ها و دستاوردهاي علمي دانشجويان  چهارم تا هفتم آذر در دانشگاه اصفهان برگزار شد.رويكرد اين دوره از جشنواره تاكيد بر تقويت ارتباط انجمن هاي علمي و جشنواره با صنعت، ارتقاء كيفيت بخش نمايشگاهي، توسعه تعاملات علميِ ملي و بين المللي و تقويت حوزه هاي رقابتي و داوري جشنواره براساس استانداردهاي علمي است. این جشنواره در پنج گروه آموزشي فني و مهندسي، علوم انساني، علوم پايه، كشاورزي و هنر و معماري ودر حوزه هاي رقابتي انجمن علمي، فعاليت خلاقانه، نشريه، مسابقه، محتواي ديجيتال، كتاب، اختراع، كارآفريني و بخش ويژه برگزار شد.
آلبوم تصاویربرقراري ارتباط سازنده پژوهشي و عملياتي بين فعالان اقتصادی و پژوهشگران دانشگاه های خارجی ضامن برقراری یك رابطه اقتصاد مدار است

9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1