توسعه و بهبود محیط کسب و کار - 98
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

همت جمعی برای تسهیل فرایندهای اداری در اصفهان

همت جمعی برای تسهیل فرایندهای اداری در اصفهان دردوازدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی مصوب شد برای تسهیل مجوزهای کسب و کار و فرایندهای اداری در اصفهان، اقداماتی صورت گیرد.
سه شنبه 23 دي 1399

در کارگروه بانکی اتاق بازرگانی انجام شد

بررسی آخرین بخش‌نامه‌های ارزی بانک مرکزی/ مفاد بخش‌نامه‌ها باید تغییر کند

بررسی آخرین بخش‌نامه‌های ارزی بانک مرکزی/ مفاد بخش‌نامه‌ها باید تغییر کند کارگروه بانکی کمیته شناسایی قوانین مخل کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار با حضور سه نماینده از بانک‌های ملی، تجارت و صادرات و تعدادی از فعالان اقتصادی به بررسی آخرین تغییرات در قوانین پرداخت.
شنبه 6 دي 1399

بررسی طرح اصلاح قانون بهبود مستمر محیط کسب و کاردر نشست مشترک اتاق های ایران و اصفهان

 بررسی طرح اصلاح قانون بهبود مستمر محیط کسب و کاردر نشست مشترک اتاق های ایران و اصفهان با توجه به طرح جدید ارایه شده به مجلس در خصوص ماده مکرر 3 قانون بهبود مستمر محیط کسب کار مبنی بر اخذ نظرات بخش خصوصی بر روی این قانون پس از تهیه پیش نویس مربوطه ، که با نقد بخش خصوصی مواجه شد، کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق اصفهان اقدام به برگزاری نشست مشترکی با اتاق ایران نمود.
پنجشنبه 27 آذر 1399

در چهارمین همایش مجازی چشم انداز اقتصاد ایران در سال 99 عنوان شد:

امکان رشد صادرات با استفاده از نظرات کارشناسی بخش خصوصی در تدوین سیاست های تجاری/ مدیریت نقدینگی و هوشمندی استراتژیک راه نجات کسب و کارها در شرایط رکود تورمی

امکان رشد صادرات با استفاده از نظرات کارشناسی بخش خصوصی در تدوین سیاست های تجاری/ مدیریت نقدینگی و هوشمندی استراتژیک راه نجات کسب و کارها در شرایط رکود تورمی در چهارمین همایش مجازی چشم انداز اقتصاد ایران در سال 99 عنوان شد: در صورت استفاده از تجربیات، توانمندی ها و دیدگاه های کارشناسی بخش خصوصی در تدوین سیاست های تجاری در جنگ اقتصادی پیش رو، در ماه های آتی با افزایش مطلوب صادرات روبه رو خواهیم شد؛ هرچند تحقق این مهم منوط به رفع موانع تامین ارز، ورود موقت و تامین مواد اولیه شرکت های تولیدی و صنعتی است.
دوشنبه 26 آبان 1399

گام مهم اتاق بازرگانی اصفهان برای ایجاد شهرک سبز، فناوری و انرژی های تجدیدپذیر

گام مهم اتاق بازرگانی اصفهان برای ایجاد شهرک سبز، فناوری و انرژی های تجدیدپذیر در راستای پیشنهاد کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار مبنی بر ضرورت ایجاد شهرک سبز به منظور استقرار واحدهای دانش بنیان و غیرآلاینده در فاصله نزدیک به مراکز دانشگاهی، نشست ویژه ای در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه 30 مهر 1399

با حضور دستگاه‌های اجرایی حوزه برق استان انجام شد:

پیگیری مشکلات تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان

پیگیری مشکلات تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای پخش برنامه گفتگوی ویژه خبری با موضوع «بررسی مشکلات فعالان اقتصادی در حوزه تامین برق» با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان و صدا و سیمای مرکز اصفهان، نشستی پیرامون پیگیری و رفع مشکلات فعالان اقتصادی طرح شده در این برنامه با حضور دستگاه‌های اجرایی مربوطه برگزار شد.
سه شنبه 15 مهر 1399

در نشست "خرد جمعی در خصوص بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل" مطرح شد:

لزوم همگرایی دستگاه های متولی در زمینه راه اندازی بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل

لزوم همگرایی دستگاه های متولی در زمینه راه اندازی بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل نایب رئیس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی در نشست «خرد جمعی در خصوص بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل»، هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی درخصوص شناسایی بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل، چاره اندیشی برای آنها و ارائه راه حل و کمک به راه اندازی آنها دانست.
يکشنبه 6 مهر 1399

خدمتی دیگر از اتاق بازرگانی اصفهان:

کمک به تامین مالی شرکت های تعطیل و نیمه تعطیل

کمک به تامین مالی شرکت های تعطیل و نیمه تعطیل اولین جلسه کمیته احیای شرکت های تعطیل و نیمه تعطیل ذیل کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان با بررسی پرونده چهار شرکت برگزار شد.
پنجشنبه 20 شهريور 1399

در جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار عنوان شد:

حرکتی متناسب با کرونا برای حمایت از فعالان اقتصادی صورت نگرفته است

حرکتی متناسب با کرونا برای حمایت از فعالان اقتصادی صورت نگرفته است در دهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار با اشاره به ارائه بسته های حمایتی از فعالان اقتصادی عنوان شد که برای حمایت از فعالان اقتصادی دربرابر کرونا، تاکنون حرکت ارزشمندی صورت نگرفته است.
شنبه 1 شهريور 1399

اقدامی عملی در راستای توسعه اقتصاد کشور:

افتتاح رسمی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار استان اصفهان

افتتاح رسمی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار استان اصفهان پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار استان اصفهان با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی همزمان با شهرهای مشهد، شیراز و تبریز به صورت ویدئو کنفرانس به صورت رسمی افتتاح شد.
دوشنبه 6 مرداد 1399