آرشیوبهبود محیط کسب و کار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رييس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق بازرگاني اصفهان؛

بيشه: مشکلات مربوط به فضای کسب و کاريكي از دغدغه هاي مهم مردم است

بيشه: مشکلات مربوط به فضای کسب و کاريكي از دغدغه هاي مهم مردم است رييس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق بازرگاني اصفهان:ثبت سفارش، واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنایع بخش های تولیدی، تامین ارز واردات از طریق سامانه نیما و نظام بانکی از مهمترین مشكلات فعالان اقتصادی است.
دوشنبه 1 بهمن 1397

درپنجمین جلسه کمیسیون بهبود فضای کسب و کار عنوان شد:

درپنجمین جلسه کمیسیون بهبود فضای کسب و کار عنوان شد: مشکلات مربوط به فضای کسب و کار مهم ترین دغدغه امروز است
جمعه 28 دي 1397

جایگاه ایران 4 پله در جهان سقوط کرد

جایگاه ایران 4 پله در جهان سقوط کرد علیرغم افزایش در امتیاز جایگاه ایران 4 پله در جهان سقوط کرد.
پنجشنبه 10 آبان 1397

در نشست هم اندیشی « گذار از بحران، راهکارهای بهبود کسب و کار» عنوان شد:

رفع عمده مشکلات تولید و اشتغال کشور با دلار 9450 تومانی / بحران ارزی موجود در کشور حل شدنی است

رفع عمده مشکلات تولید و اشتغال کشور با دلار 9450 تومانی / بحران ارزی موجود در کشور حل شدنی است عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگر اقتصادی در نشست هم اندیشی « گذار از بحران، راهکارهای بهبود کسب و کار» دلار 9450 تومانی را بستر مناسبی برای رفع عمده مشکلات تولید و اشتغال کشور عنوان و تاکید کرد: بحران ارزی موجود در کشور حل شدنی بوده و زمان پیک هر بحران در کشور 9 ماه است.
شنبه 28 مهر 1397

نماگر سهولت استفاده از برق

انجام کسب و کار2018

انجام کسب و کار2018 انجام کسب و کار 2018 پانزدهمین دوره گزارش های سالیانه است که به بررسی آیین نامه هایی می پردازد که باعث افزایش و یا محدودیت فعالیتهای تجاری می شود. انجام کسب و کار شاخصهای کمّی قابل مقایسه ای در زمینه آیین نامه های کسب و کار و حمایت از حقوق مالکیت در 190 کشور جهان – از افغانستان تا زیمباوه – را در طول زمان ارائه می دهد.
يکشنبه 15 مهر 1397

رييس انجمن پلاستيك و پليمر اصفهان :

بيشه:بیش از ٢ هزار واحد تولیدی در بخش پلاستیک و پلیمر استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند.

بيشه:بیش از ٢ هزار واحد تولیدی در بخش پلاستیک و پلیمر استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند. با حضور رييس سنديكاي لاستيك و پلاستيك فرانسه در اتاق بازرگاني ، تفاهم نامه همكاري انجمن پلاستیک و پلمیر استان اصفهان و سندیکای پلاستیک و لاستیک فرانسه به امضاي روساي دو تشكل رسيد.
يکشنبه 8 مهر 1397

مرتضي بيشه- فعال اقتصادي

راهکارهاي اجرايي بهبود محيط کسب وکار

راهکارهاي اجرايي بهبود محيط کسب وکار هر انساني مهم‌ترين گزينه اي را که با خرد و اخلاق اجتماعي خود براي فعاليت هاي اقتصادي- اجتماعي و يا هنري در نظر مي‌گيرد، محيطي آرام، به دور از تنش و بدون مشکلات است؛ مگر اينکه او را ماجراجو و به دور از عقل و خرد تصور کنيم.
يکشنبه 25 شهريور 1397

درهمایش تحریم ها و اقتصاد ایران با تاکید بر تداوم کسب و کارعنوان شد:

درهمایش تحریم ها و اقتصاد ایران با تاکید بر تداوم کسب و کارعنوان شد: اکنون بهترین فرصت برای مشارکت با شرکت های کوچک و متوسط اروپایی است/حمایت از کالای ایرانی نیازمند مشارکت بیشتر با بازارهای بین المللی است
چهارشنبه 17 مرداد 1397

در نشست تخصصی و تحلیلی پایش محیط کسب و کار استان اصفهان :

طرح ایجاد هسته مشاوره کسب و کار در اتاق بازرگانی اصفهان بررسی شد

طرح ایجاد هسته مشاوره کسب و کار در اتاق بازرگانی اصفهان بررسی شد سومین نشست تخصصی و تحلیلی پایش محیط کسب و کار استان اصفهان با موضوع ارایه راه کارهای توان افزایی فضای کسب و کار و ارایه آیین نامه پیشنهادی ایجاد هسته مشاوران کسب و کار در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
دوشنبه 4 تير 1397

در کمیسیون بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

بخش خصوصی پیشنهاد اجرایی برای حل مسایل اقتصادی به دولت ارایه کند

بخش خصوصی پیشنهاد اجرایی برای حل مسایل اقتصادی به دولت ارایه کند رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:بخش خصوصی به جای انتقاد از وضعیت موجود باید پیشنهاد هایی اجرایی به دولت ارایه کند و پیگیری اجرایی شدن ان باشد .
جمعه 28 ارديبهشت 1397