آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید جمعی ازبانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان از داروسازی رها

بازدید جمعی ازبانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان از داروسازی رها جمعی از بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به سرپرستی فرشته امینی، عضو هیات رییسه دوره نهم اتاق از شرکت داروسازی رها بازدید کردند.
چهارشنبه 26 تير 1398

رییس بانک مرکزی در اتاق بازرگانی اصفهان :

صادرات ریالی مفهوم اقتصادی ندارد/ با سیاست های دولت، نرخ ارز ثبات کاهنده یافته است

 صادرات ریالی مفهوم اقتصادی ندارد/ با سیاست های دولت، نرخ ارز ثبات کاهنده یافته است رییس بانک مرکزی گفت: صادرات ریالی از نظر اقتصادی و ملی مفهوم ندارد زیرا این کار به معنی خروج ارزش افزوده از کشور و تضعیف آن است
چهارشنبه 26 تير 1398

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه:

ساخت دو منطقه صنعتی در شمال و جنوب عراق با مشارکت فعالان اقتصادی ایران

ساخت دو منطقه صنعتی در شمال و جنوب عراق با مشارکت فعالان اقتصادی ایران سرکنسول جمهوری اسلامی در سلیمانیه عراق از ایجاد دو منطقه صنعتی با همکاری ایران در اقلیم کردستان و جنوب عراق خبر داد وگفت: در این منطقه های صنعتی شرکت های ایرانی می توانند سرمایه گذاری مشترکی با طرف های عراقی انجام دهند.
چهارشنبه 26 تير 1398

رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با رییس کل دادگستری استان:

توسعه صادرات و کسب و کارهای نوین استان اولویت دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان

توسعه صادرات و کسب و کارهای نوین استان اولویت دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با رییس کل دادگستری استان توسعه صادرات و کسب و کارهای نوین استان را از جمله اولویت های دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد.
سه شنبه 25 تير 1398

در چهارمین جلسه شورای مرکزی سرای نوآوری تاکید شد:

کمک به ایجاد توسعه صنعتی پایدار و کاهش ضریب خطای صنایع از جمله اهداف سرای نوآوری است

کمک به ایجاد  توسعه صنعتی پایدار و کاهش ضریب خطای صنایع از جمله اهداف سرای نوآوری است درچهارمین جلسه شورای مرکزی سرای نوآوری با حضور چندتن از روسا و اعضای هیات علمی دانشگاه های آزاد و فعالین اقتصادی برگزار گردید، کمک به ایجاد توسعه صنعتی پایدار و کاهش ضریب خطای صنایع از جمله اهداف سرای نوآوری و رشد عنوان شد.
يکشنبه 23 تير 1398

در اولین نشست فراکسیون تولید و صادرات اتاق ایران مقرر شد:

اتاق اصفهان؛ دبیرخانه فراکسیون تولید و صادرات ایران

اتاق اصفهان؛ دبیرخانه فراکسیون تولید و صادرات ایران در اولین نشست فراکسیون تولید و صادرات اتاق ایران، اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان دبیرخانه فراکسیون تولید و صادرات انتخاب شد.
جمعه 21 تير 1398

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان:

مدیران دولتی، قوانین و مقررات را به نفع تولید تفسیر کنند

مدیران دولتی، قوانین و مقررات را به نفع تولید تفسیر کنند نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مدیران دولتی تفسیر از قانون و مقررات را به نفع تولید تفسیر کنند تا شاهد رونق تولید و تجارت در اقتصاد کشور باشیم.
جمعه 21 تير 1398

رییس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان:

بسته حمایتی از تولید سازمان های دولتی می تواند فضای کسب و کار را بهبود بخشد

بسته حمایتی از تولید سازمان های دولتی می تواند فضای کسب و کار را بهبود بخشد رییس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان گفت:ارایه بسته های حمایتی از تولید سازمان های دولتی می تواند فضای کسب و کار را بهبود بخشد.
جمعه 21 تير 1398

وزیر صنایع عراق در اتاق بازرگانی اصفهان :

مشارکت شرکت های عراق و اصفهان در توسعه روابط اقتصادی دو کشور نقش بسزایی دارد

مشارکت شرکت های عراق و  اصفهان در توسعه روابط  اقتصادی دو کشور نقش بسزایی دارد وزیر صنایع عراق گفت: مشارکت شرکت های اقتصادی عراق و استان اصفهان در توسعه روابط اقتصادی دو کشور نقش بسزایی دارد
چهارشنبه 19 تير 1398

گلشیرازی در دیدار با هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف استان اصفهان :

اتحاد تشکل های مرتبط با فرش ،عامل توسعه این صنعت در استان اصفهان است

اتحاد تشکل های مرتبط با فرش ،عامل توسعه این صنعت در استان اصفهان است رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اتحاد تشکل های مرتبط با فرش ،عامل توسعه این صنعت در استان اصفهان است.
چهارشنبه 19 تير 1398