آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری کارگاه آموزشی اصول و راهکارهای سخنرانی اثربخش

برگزاری کارگاه آموزشی اصول و راهکارهای سخنرانی اثربخش کارگاه آموزشی اصول و راهکارهای سخنرانی حرفه ای و اثربخش در سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

به همت اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

نشست مشترک فعالان صنعت سنگ و معدن اصفهان

نشست مشترک فعالان صنعت سنگ و معدن اصفهان اتاق بازرگانی اصفهان نشست مشترکی با حضور فعالان صنعت سنگ و فعالان معدن اصفهان به منظور شناسایی و اولویت بندی مشکلات اصلی فعالان این صنعت برگزار نمود.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار خانه صنعت و معدن نجف آباد ؛

اصلاح قانون کار از ضروریات اقتصاد کشور است

اصلاح قانون کار  از ضروریات اقتصاد کشور است رییس اتاق بازرگانی اصفهان خواستار همکاری فعالان اقتصادی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در موضوعات مختلف اقتصادی از جمله اصلاح قانون کار شد و گفت:اصلاح این قانون از ضروریات اقتصاد کشور است.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

در دیدار هیات مدیره انجمن صنایع قیر استان اصفهان با رییس اتاق بازرگانی مطرح شد ؛

بخش نامه های ارزی دولت نباید فرایند صادرات و واردات را مختل سازد

بخش نامه های ارزی دولت نباید فرایند صادرات و واردات را مختل سازد رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بخش نامه های ارزی دولت نباید فرایند صادرات و واردات را مختل سازد.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

گلشیرازی در دیدار مسوول نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان :

تقویت روابط بین المللی فعالان اقتصادی از مهمترین برنامه های اتاق بازرگانی اصفهان است

تقویت روابط بین المللی فعالان اقتصادی از مهمترین برنامه های اتاق بازرگانی اصفهان است رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: تقویت روابط بین المللی فعالان اقتصادی و استان اصفهان از مهمترین برنامه های هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان است
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

در دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی با رییس اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

ایجاد نظام موضوعات پایان نامه دانشگاه آزاد با هدف طرح مسایل و چالش های فعالان اقتصادی

ایجاد  نظام موضوعات پایان نامه دانشگاه آزاد  با هدف طرح مسایل و چالش های فعالان اقتصادی رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: رونق و بهبود محیط کسب و کار یکی از دغدغه های هیات نمایندگان دوره نهم اتاق اصفهان است و در این جهت با مراکز دانشگاهی و موسسه های آموزش عالی ارتباط تنگاتنگ برقرار می کند
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

با حضور رییس اتاق بازرگانی در نشست انجمن نساجی استان اصفهان ؛

رونمایی از طرح پارک تخصصی پوشاک اصفهان

رونمایی از طرح پارک تخصصی  پوشاک اصفهان رییس اتاق بازرگانی اصفهان طرح ایجاد شهرک پوشاک استان اصفهان با هدف تولید و صادرات محصولات پوشاکی را قابل توجه دانست و گفت:اتاق بازرگانی اصفهان تمامی توان خود را برای ایجاد و تقویت زیرساخت های صادراتی استان بویژه در صنعت نساجی به کار می بندد.
شنبه 31 فروردين 1398

تعیین شاخص های اقتصادی و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص ها در دستور کار شورای گفتگو اصفهان قرار گرفت

تعیین شاخص های اقتصادی و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص ها در دستور کار شورای گفتگو اصفهان قرار گرفت  در هفتاد و سومین جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان اصفهان،تعیین شاخص های اقتصادی استان و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص های در دستور کار این شورا قرار گرفت .
شنبه 31 فروردين 1398

نماینده ولی فقیه در استان در دیدار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان :

برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد

برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت:برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.اختصاص زمین ،کاهش هزینه آب ،برق و معافیت مالیاتی می تواند به رونق تولید منجر شود.
شنبه 31 فروردين 1398

گلشیرازی :

صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و کسب و کار دارد

صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و  کسب و کار  دارد رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و کسب و کار استان اصفهان دارد و از این جایگاه می توان برای بهبود شاخص های کسب و کار استفاده کرد.
چهارشنبه 28 فروردين 1398