آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رییس اتاق بازرگانی اصفهان:

شرکت های دانش بنیان در شاخص گرایی و شاخص محوری سرآمد هستند

شرکت های دانش بنیان در شاخص گرایی و شاخص محوری سرآمد هستند رییس اتاق بازرگانی اصفهان در ضیافت افطاری انجمن شرکت های دانش بنیان استان اصفهان گفت: شرکت های دانش بنیان در شاخص گرایی و شاخص محوری سرآمد هستند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق بازرگانی اصفهان

امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق بازرگانی اصفهان گزارش تصویری امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق بازرگانی اصفهان
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

چهارده جشنواره؛ چهارده تندیس

چهارده جشنواره؛ چهارده تندیس روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان برای چهاردهمین سال متوالی موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح سپاس شد.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

با حضور هیات رییسه اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان در اصفهان،

امضای تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان با اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان

امضای تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان با اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان نشست مشترک هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران و آلمان با امضای تفاهم نامه همکاری بین دو طرف برگزار شد.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

در هفتاد و چهارمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان :

بسته حمایتی اداره امور مالیاتی از کلیه واحدهای تولیدی و غیرتولیدی بیش از 50 نفر اشتغال به تصویب رسید

بسته حمایتی اداره امور مالیاتی از کلیه واحدهای تولیدی و غیرتولیدی بیش از 50 نفر اشتغال به تصویب رسید هفتاد و چهارمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان با حضور استاندار ، مدیرانی دستگاه های دولتی و نمایندگان بخش خصوصی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

در همایش تبیین برنامه ها ،اولویت ها و معرفی کمیسیون های دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد:

بخش خصوصی در تحریم ها می تواند با شبکه مویرگی در عرصه بین المللی اقتصاد کشور را به جریان بیندازد/ اتاق بازرگانی در کارگروه های اقتصادی استان اصفهان حضور فعال داشته باشد/از ظرفیت شورای گفتگو برای بهبود محیط کسب و کار استفاده کنیم

بخش خصوصی در تحریم ها می تواند با شبکه مویرگی در عرصه بین المللی اقتصاد کشور را  به جریان بیندازد/ اتاق بازرگانی در کارگروه های اقتصادی استان اصفهان حضور فعال داشته باشد/از ظرفیت شورای گفتگو برای بهبود محیط کسب و کار استفاده کنیم همایش تبیین برنامه،اولویت ها و معرفی کمیسیون های دوره نهم با حضور معاون اقتصادی استاندار،رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،مدیرکل امور مالیاتی و فعالان اقتصادی در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398

گلشیرازی در دیدار هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان طلا و جواهرات استان اصفهان:

تشکل ها نسبت به مسایل و مشکلات مشترک اعضا،حساس تر و چابک تر عمل کنند

تشکل ها  نسبت به مسایل و مشکلات مشترک اعضا،حساس تر و چابک تر عمل کنند رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: تشکل های اقتصادی نسبت به مسایل و مشکلات مشترک اعضا حساس تر و چابک تر عمل کنند.
دوشنبه 23 ارديبهشت 1398

گلشیرازی در دیدار هیات مدیره انجمن صنایع پلیمر و پلاستیک استان اصفهان :

شاخص مداری و شاخص پذیری به عنوان اصل مهم هر فعالیت تشکلی است

شاخص مداری و شاخص پذیری به عنوان اصل مهم هر فعالیت تشکلی است رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شاخص مداری و شاخص پذیری به عنوان اصل مهم هر فعالیت تشکلی است.
دوشنبه 23 ارديبهشت 1398

مسوول کمیته روابط تجاری ایران و بلغارستان:

بازرگانان ایرانی از بازار بلغارستان برای ورود به بازار اروپا استفاده کنند

بازرگانان ایرانی از بازار بلغارستان برای ورود به بازار اروپا استفاده کنند مسوول کمیته روابط تجاری ایران و بلغارستان گفت: بلغارستان فرصتی مناسب برای بازرگانان ایرانی با هدف ورود به بازار کشورهای اروپای شرقی و غربی است و نزدیکی جغرافیایی این کشور و امکان ارسال بار زمینی مزیت تجارت با این کشور را دوچندان می سازد.
پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398

گلشیرازی در دیدار با هیات مدیره سندیکای برق استان اصفهان :

زمینه برای حضور فعال تشکل ها و انجمن های تخصصی در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای بهود محیط کسب و کار فراهم است

زمینه برای حضور  فعال تشکل ها و انجمن های تخصصی در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای بهود محیط کسب و کار فراهم است رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: زمینه برای حضور فعال تشکل ها و انجمن های تخصصی در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای بهبود محیط کسب و کار فراهم است.
پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398