اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بصورت پایلوت در اصفهان اجرا می شود:

پیاده سازی طرح اشتغال و توسعه پایدارمنطقه جرقویه علیا

پیاده سازی طرح اشتغال و توسعه پایدارمنطقه جرقویه علیا طرح اشتغال و توسعه پایدارمنطقه جرقویه علیا به منظور اجرای طرح های توسعه و اشتغال در روستاهای کشور، بصورت پایلوت در اصفهان اجرا خواهد شد.
پنجشنبه 2 بهمن 1399

در نشست مشترک کمیسیون های معادن و گردشگری مطرح شد

جندق و انارک ظرفیت ثبت جهانی شدن را دارند

جندق و انارک ظرفیت ثبت جهانی شدن را دارند مدیرکل دفتر برنامه ریزی، فناوری و بودجه سازمان زمین شناسی گفت: در حال حاضر ۱۶۱ ژئوپارک در ۴۴ کشور دنیا وجود دارد که از این تعداد تنها یک مورد در ایران به ثبت رسیده که منطقه ای در قشم است؛ بر اساس مطالعات اولیه، استان اصفهان ظرفیت حداقل دو ژئوپارک جندق و انارک را در خود دارد.
پنجشنبه 2 بهمن 1399

در وبینار تخصصی بررسی وضعیت ذخایر معدنی کشور مطرح شد:

اتمام ذخایر سنگ آهن کشور تا 14 سال آینده و لزوم انجام مطالعات اکتشافی دقیق/نسل دوم نقشه های زمین شناسی با دقت بسیار بالا و صرف زمان کمتر

اتمام ذخایر سنگ آهن کشور تا 14 سال آینده و لزوم انجام مطالعات اکتشافی دقیق/نسل دوم نقشه های زمین شناسی با دقت بسیار بالا و صرف زمان کمتر کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان وبینار تخصصی بررسی وضعیت ذخایر معدنی کشور را برگزار کرد. این نشست با ارایه راهبردها و برنامه ریزی های حوزه اکتشاف و زمین شناسی همراه بود.
پنجشنبه 2 بهمن 1399

اتصال ایران به شبکه حمل و نقل گرجستان و تاجیکستان راه احیاء جایگاه ایران در منطقه قفقاز

اتصال ایران به شبکه حمل و نقل گرجستان و تاجیکستان  راه احیاء جایگاه ایران در منطقه قفقاز درنشست تخصصی آخرین تحولات کشورهای حوزه قفقاز و تاثیرات آن بر تجارت بین الملل ایران و کشورهای هدف صادرات این حوزه، اتصال ایران به شبکه حمل و نقل گرجستان و تاجیکستان راه احیاء جایگاه ایران در منطقه قفقازعنوان شد.
چهارشنبه 1 بهمن 1399

با محوریت اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفت:

تأسیس شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان

تأسیس شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان در چهارمین جلسه کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان عنوان شد: شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان با محوریت اتاق بازرگانی از نظر سهام داری همچنین سهام داری سایر ذینفعان گردشگری تأسیس شده است.
دوشنبه 29 دي 1399

به همت واحد بازاریابی و روابط بین الملل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

نشست بررسی فرصت های گسترش روابط اتاق بازرگانی اصفهان با انجمن دوستی ایران و روسیه

نشست بررسی فرصت های گسترش روابط اتاق بازرگانی اصفهان با انجمن دوستی ایران و روسیه رئیس انجمن دوستی ایران و روسیه به منظور همکاری این انجمن واتاق بازرگانی با مدیربازاریابی و روابط بین الملل اتاق بازرگانی اصفهان دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 29 دي 1399

گلشیرازی:

شرکت‌های دانش‌بنیان به فراتر از مرزها فکر کنند

شرکت‌های دانش‌بنیان به فراتر از مرزها فکر کنند رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان باید به فراتر از مرزها فکر کنند چرا که شرط رشد، جهانی فکر کردن است.
پنجشنبه 25 دي 1399

افتخارآفرینی فعالان اقتصادی استان در عرصه صادرات کشور

پیام تبریک رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به صادرکنندگان نمونه و ممتاز کشوری

 پیام تبریک رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به صادرکنندگان نمونه و ممتاز کشوری مسعود گلشیرازی، افتخارآفرینی و کسب عناوین صادرکننده نمونه و ممتاز ملی توسط جمعی از اعضاء اتاق بازرگانی اصفهان را در پیامی تبریک گفت.
چهارشنبه 24 دي 1399

همت جمعی برای تسهیل فرایندهای اداری در اصفهان

همت جمعی برای تسهیل فرایندهای اداری در اصفهان دردوازدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی مصوب شد برای تسهیل مجوزهای کسب و کار و فرایندهای اداری در اصفهان، اقداماتی صورت گیرد.
سه شنبه 23 دي 1399

با هدف کمک به محیط زیست اصفهان انجام شد

هم افزایی اتاق بازرگانی با تشکل های مردم نهاد

هم افزایی اتاق بازرگانی با تشکل های مردم نهاد در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان مصوب شد کارگروهی ویژه در راستای بررسی پیشنهادات اجرایی برای کنترل آلودگی هوا به منظور هم افزایی با تشکل های مردم نهاد محیط زیستی و اداره کل محیط زیست استان تشکیل شود.
دوشنبه 22 دي 1399