اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی اصفهان:

رونق تولید با کاهش مالیات صنایع کوچک و متوسط

رونق تولید با کاهش مالیات صنایع کوچک و متوسط رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی اصفهان گفت: کاهش مالیات صنایع خرد، کوچک و متوسط بخش خصوصی و تسهیل فعالیت آنها، از راهکارهای اصلاح بودجه و رونق تولید استان در سال آینده است.
يکشنبه 4 اسفند 1398

در کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد:

ضرورت ایجاد شبکه مهارت آموزی زنان سرپرست خانواده استان اصفهان

ضرورت ایجاد شبکه مهارت آموزی زنان سرپرست خانواده استان اصفهان کمیته سمن‌ها و صنایع خلاق ذیل کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل‌های اتاق بازرگانی اصفهان، به منظور ایجاد هم‌افزایی میان خیریه‌ها، سمن ها و ارگان‌های دولتی، در راستای مهارت افزایی زنان سرپرست خانوار اقدام به تشکیل جلسه‌ای با حضور مديران انجمن‌ها و خيريه‌هاي انتخاب شده در شهر اصفهان و مديران آموزشگاه‌هاي حرفه آموزي چندین شهرستان در زمینه اشتغال و کارآفرینی نمود.
چهارشنبه 30 بهمن 1398

در چهارمین جلسه کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی تاکید شد:

ضرورت بهینه سازی مصرف انرژی در مصارف صنعتی

ضرورت بهینه سازی مصرف انرژی در مصارف صنعتی در چهارمین جلسه کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی استفاده از انرژی‌های پاک، با مد نظر قرار دادن بهینه سازی مصرف، از جمله راهکارهای کمک به کاهش آلودگی هوا عنوان شد.
دوشنبه 28 بهمن 1398

در هشتاد و پنجمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان تاکید شد:

سلامتی مردم در اولویت تصمیم گیریهای دولت است و پیشرفت صنعت و توسعه صنایع اصفهان نباید سلامتی مردم را به خطر اندازد

سلامتی مردم در اولویت تصمیم گیریهای دولت است و پیشرفت صنعت و توسعه صنایع اصفهان نباید سلامتی مردم را به خطر اندازد درهشتاد و پنجمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان که به بررسی بسته حمایتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از فعالان اقتصادی در راستای تحقق رونق تولید اختصاص یافت، عنوان شد پیشرفت صنعت و توسعه صنایع نباید سلامتی مردم را تحت الشعاع قرار دهد.
شنبه 26 بهمن 1398

درهفتمین جلسه کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان تاکید شد:

ضرورت مدیریت کشاورزان در انتخاب نوع محصولات

ضرورت مدیریت کشاورزان در انتخاب نوع محصولات درهفتمین جلسه کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه در ایران تبعیت کشاورزان از قوانین ضعیف است، برانجام مطالعات در این زمینه و ایجاد ساز و کاری برای مدیریت هرچه بیش‌تر کشاورزان در کاشت محصولات کشاورزی تاکید شد.
پنجشنبه 24 بهمن 1398

به همت کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان انجام شد:

گام نخست صادرات ماشین سازی صنعت سنگ و معدن اصفهان به پاکستان

گام نخست صادرات ماشین سازی صنعت سنگ و معدن اصفهان به پاکستان کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان در راستای تلاش حداکثری برای ورود به عرصه صادرات ماشین‌آلات با تمرکز بر بازار کشورهای همسایه، میزبان هیات ویژه‌ای از پاکستان بود.
چهارشنبه 23 بهمن 1398

در کارگاه آموزشی تبلیغات و بسته بندی تاکید شد:

برندینگ؛ نقطه تعالی بازاریابی

برندینگ؛ نقطه تعالی بازاریابی مدرس اتاق ایران گفت: نقطه تعالی بازاریابی، برندینگ است و در حقیقت، هدف بازاریابی برندینگ بوده، شرایط تحریم نیز برای شرکت‌هایی که قصد برند شدن دارند، یک فرصت است.
دوشنبه 21 بهمن 1398

به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان انجام شد:

معرفی 53 تقاضای فناورانه در صنعت کشاورزی

معرفی 53 تقاضای فناورانه در صنعت کشاورزی در رویداد عرضه و تقاضای فناوری صنعت کشاورزی که در سه محور دام،طیور و کشت گلخانه‌ای و به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی ، فن بازار منطقه‌ای استان اصفهان و شرکت سنجش و دانش آیریک در سالن همایش‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، 53 تقاضای فناورانه در صنعت کشاورزی معرفی شد.
يکشنبه 20 بهمن 1398

در نشست معادن سنگ آهن کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد:

اتاق بازرگانی اصفهان به دنبال افزایش تعامل میان سنگ آهنی‌ها و فولادی‌ها / شرایط امضای تفاهم‌نامه چندجانبه میان سازمان صمت، ذوب آهن و فولاد مبارکه فراهم شود

اتاق بازرگانی اصفهان به دنبال افزایش تعامل میان سنگ آهنی‌ها و فولادی‌ها / شرایط امضای تفاهم‌نامه چندجانبه میان سازمان صمت، ذوب آهن و فولاد مبارکه فراهم شود نشست اخیر کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان به بررسی مشکلات معادن سنگ آهن و نیاز واحدهای فولادی اختصاص یافت تا با ارائه راهکارهایی مشکلات موجود در زنجیره ارزش فولاد؛ یعنی معدن تا محصول نهایی برطرف و در نهایت به تعامل میان معادن و واحدهای فولادی منجر شود.
شنبه 19 بهمن 1398

در همایش چالش‌ها و نقش آمار در ارتقای تصمیم سازی بخش خصوصی عنوان شد:

فقدان آمار و ارقام و به روز نبودن سیستم های الکترونیکی آمار؛ مهم‌ترین چالش سرمایه‌گذاری خارجی در ایران / تهیه اطلاعات آماری درست و دقیق و معتبر، قدرت تصمیم سازی را افزایش می دهد

فقدان آمار و ارقام و به روز نبودن سیستم های الکترونیکی آمار؛ مهم‌ترین چالش سرمایه‌گذاری خارجی در ایران / تهیه اطلاعات آماری درست و دقیق و معتبر، قدرت تصمیم سازی را افزایش می دهد در همایش چالش‌ها و نقش آمار در ارتقای تصمیم سازی بخش خصوصی فقدان آمار و ارقام و به روز نبودن سیستم های الکترونیکی آمار؛ مهم‌ترین چالش سرمایه‌گذاری خارجی در ایران عنوان شد.
پنجشنبه 17 بهمن 1398