آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تعیین شاخص های اقتصادی و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص ها در دستور کار شورای گفتگو اصفهان قرار گرفت

تعیین شاخص های اقتصادی و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص ها در دستور کار شورای گفتگو اصفهان قرار گرفت  در هفتاد و سومین جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان اصفهان،تعیین شاخص های اقتصادی استان و راهکارهای اجرایی بهبود شاخص های در دستور کار این شورا قرار گرفت .
شنبه 31 فروردين 1398

نماینده ولی فقیه در استان در دیدار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان :

برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد

برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت:برای رونق تولید باید ابزار تولید به سهولت در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.اختصاص زمین ،کاهش هزینه آب ،برق و معافیت مالیاتی می تواند به رونق تولید منجر شود.
شنبه 31 فروردين 1398

گلشیرازی :

صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و کسب و کار دارد

صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و  کسب و کار  دارد رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:صنعت پخش نقش موثری در تحولات بنیادی تجارت و کسب و کار استان اصفهان دارد و از این جایگاه می توان برای بهبود شاخص های کسب و کار استفاده کرد.
چهارشنبه 28 فروردين 1398

غلامرضا اخوان فرید

ممنوعیت واردات کالاهای مشابه داخل به رونق تولید کمک می کند

ممنوعیت واردات کالاهای مشابه داخل به رونق تولید کمک می کند عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ممنوعیت واردات کالاهایی که تولید مشابه داخل دارند به تحقق شعار امسال رونق تولید کمک بسیاری می کند.
پنجشنبه 22 فروردين 1398

بیانیه‌ وزارت صنعت، معدن و تجارت

۷ رویکرد راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای « رونق تولید »

۷ رویکرد راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای « رونق تولید » وزارت صنعت، معدن و تجارت طی بیانیه‌ای با توجه به فرارسیدن سال 1398 و نام گذاری این سال به «سال رونق تولید»، با ارج گذاری نام گذاری هوشمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری و توجه ویژه ایشان به تولید، برخی رویکردهای این وزارتخانه در سال جدید را اعلام کرد.
شنبه 10 فروردين 1398

​پيام رييس اتاق بازرگاني،صنايع،معادن و كشاورزي اصفهان به مناسبت آغاز سال ١٣٩٨

​پيام رييس اتاق بازرگاني،صنايع،معادن و كشاورزي اصفهان به مناسبت آغاز سال ١٣٩٨ متن پيام نوروزی ريیس اتاق بازرگاني،صنايع،معادن و كشاورزي اصفهان
شنبه 3 فروردين 1398

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان عنوان کرد

حرکت عالمانه، عامل رونق تولید در سال جدید/ عبور اغلب بنگاه‌ها از مشکلات تحریمی

حرکت عالمانه، عامل رونق تولید در سال جدید/ عبور اغلب بنگاه‌ها از مشکلات تحریمی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: حرکت عالمانه، عامل رونق تولید در سال جدید خواهد بود و این حرکت به شرطی محقق می‌شود که دستورالعمل‌های متناقض کمتری در سطح اقتصاد دیده شود و دولت نیز در مسیر تسهیل تجارت قدم بردارد.
پنجشنبه 1 فروردين 1398

گلشیرازی :

رویکرد اتاق بازرگانی اصفهان از رییس محوری به سیستم محوری تغییر پیدا می کند تغییر رویکرد اتاق بازرگانی از رییس محوری به سیستم محوری /اتاق بازرگانی دوره نهم فرایند محور است تا وظیفه گرا

رویکرد اتاق بازرگانی اصفهان از رییس محوری به سیستم محوری تغییر پیدا می کند تغییر رویکرد اتاق بازرگانی از رییس محوری به سیستم محوری /اتاق بازرگانی دوره نهم فرایند محور است تا وظیفه گرا رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:با هدف تسهیل در فرایندها و سرعت بخشی به اجرای مصوبات کمیسیون ها رویکرد اتاق از رییس محوری به سیستم محوری و از وظیفه گرایی به فرایندمحوری تغییر پیدا می کند.
سه شنبه 28 اسفند 1397

رییس اتاق بازرگانی اصفهان:

رئوس برنامه های هیات نمایندگان دوره نهم منطبق با دیدگاه های استاندار است

رئوس برنامه های هیات نمایندگان دوره نهم منطبق با دیدگاه های استاندار است رییس اتاق بازرگانی در دیدار با استانداراصفهان بر منطبق بودن رئوس برنامه های هیات نمایندگان دوره نهم با دیدگاه های استاندار تاکید نمود.
سه شنبه 28 اسفند 1397

تاکید رییس اتاق بازرگانی اصفهان بر حل مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی از طریق گفت و گو

تاکید رییس اتاق بازرگانی اصفهان بر حل مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی از طریق گفت و گو رییس اتاق بازرگانی اصفهان در نشست مشترک با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان بر حل مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی از طریق گفت و گو و جلوگیری از امنیتی شدن این رویه تاکید کرد.
دوشنبه 27 اسفند 1397