اخبار سیاست گذاری و پایش

در نشست پیام کتاب «عبور از صد چالش زندگی» عنوان شد:
خردمندی؛ مهم ترین عامل عبور صحیح از موانع زندگی است

در نشست پیام کتاب «عبور از صد چالش زندگی» که با حضور مولفین این کتاب وبه همت کمیسیون سیاستگذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، خردمندی؛ به عنوان مهم ترین عامل عبور صحیح از موانع زندگی معرفی شد.

در نشست چشم انداز رشد اقتصادی تا سال 1400 در اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛
با رشد اقتصادی 3 درصد نمی توان اقتصاد ایران را به حرکت درآورد

نشست چشم انداز رشد اقتصادی تا سال 1400 به همت کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری ،تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان با سخنرانی سید مهدی برکچیان عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف در سالن اجتماعات اتاق برگزار شد.

در نهمین جلسه کمیسیون سیاست گذاری و پایش مطرح شد ؛
اولویت های کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی اتاق بازرگانی اصفهان

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: فضای کسب و کار استان در شرایط خوبی به سر نمی برد و سازمان تامین اجتماعی و اداره مالیاتی با سخت گیری و اجرای 120 درصدی قانون فضای مساعدی را برای فعالیت های اقتصادی در استان ایجاد نکردند.

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان: ایجاد پنجره واحد خدمات سازمان های دولتی می تواند در ارتقا رتبه کسب و کار ایران تاثیر داشته باشد

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ایجاد پنجره واحد برای ارایه خدمات سازمان های دولتی به فعالان اقتصادی می تواند رتبه کسب و کار کشور را ارتقا بخشد.

پروفسور جعفری: برای جذب ایرانیان خارج از کشور باید ارتباط قلبی با وطنشان ایجاد شود

یک متخصص گردشگری گفت:برای جذب ایرانیان خارج از کشور بویژه نسل دومی که در ایران به دنیا نیامده و فارسی را خوب حرف نمی زند باید ارتباط قلبی با وطنش ایجاد شود.

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: هنوز اقتصاد ، اولویت اول کشور محسوب نمی‌شود

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: هنوز اقتصاد اولویت اول کشور محسوب نمی‌شود و همواره در رده‌های دوم و سوم پس از سیاست قرار دارد.

در سومین جلسه کارگروه جذب ایرانیان خارج از کشور اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛ تجربه موفق چین و هند در جذب سرمایه شهروندان مقیم سایر کشورها/ دعوت از نسل دوم ایرانیان مقیم خارج برای بازدید از استان اصفهان

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:حضور و سرمایه‌گذاری ایرانیان مقیم خارج کشور می‌تواند نقش مؤثری در توسعه اقتصادی استان و کشور داشته باشد.