ITDO مشاوره

احتراما، پیروی برگزاری جلسات معرفی روش های نوین تامین مالی از طریق بازار سرمایه، مانند انتشار اوراق صکوک، صندوق پروژه و ... دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری ITDO اتاق بازرگانی با همکاری متخصصان مجرب اقدام به ارائه مشاوره تخصصی در مورد روشهای تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری به صورت رایگان برای اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان نموده است .

 

لذا از افراد و شرکت های علاقه مند درخواست می گردد تا پروژه سرمایه گذاری مورد نظر خود را در قالب فرمت پایین همین صفحه به دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری ITDO اتاق بازرگانی ارائه نمایند .

در صورت نیاز به راهنمایی و پیگیری می توانید به دفتر ITDO واقع در ساختمان دبیرخانه مشترک کمیسیون ها و تشکلهای اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان، خیابان کمال اسماعیل، پلاک 72 مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 03132208493 تماس حاصل فرمایید .

 

 

برخی از خدمات تامین مالی موضوع مشاوره :

1.       مشارکت با شریک سرمایه گذار

2.       انتشار اوراق مشارکت ( برای تامین مالی طرح های توسعه ای و نوسازی)

3.       انتشار اوراق اجاره (برای تامین مالی به پشتوانه دارایی های فعلی یا دارایی هایی که شرکت درآینده قصد خرید آنها را دارد)

4.       انتشار اوراق مرابحه (برای تامین منابع مالی از طریق انتشار عمومی اوراق بهادار به پشتوانه دارایی ها و مواد و کالاهایی که شرکت قصد خرید آنها را دارد)

5.       انتشار اوراق استصناع یا سفارش ساخت (تامین منابع مالی از طریق انتشار عمومی اوراق بهادار به پشتوانه دارایی هایی که شرکت قصد ساخت آنها را دارد. به عبارت دیگر این روش ابزاری برای تامین مالی فعالیت های پیمانکاری و سفارش ساخت است)

6.       انتشار اوراق سلف ( تامین مالی به پشتوانه کالاهایی که شرکت در آینده تولید خواهد کرد)

7.       انتشار گواهی سپرده مدت دار یا ویژه سرمایه گذاری خاص (تامین مالی برای اجرای پروژه های توسعه و نوسازی)

8.       افزایش سرمایه (تامین مالی برای افزایش توان اعتبار گیری از موسسات مالی)

9.       پذیرش در بورس و فرابورس و بازارهای آنها (تامین مالی از طریق عرضه بخش کوچکی از سهام در بورس یا فرابورس و استفاده از تسهیلات اعتباری با وثیقه کردن سهام پذیرفته شده در بورس)

10.     تاسیس شرکت سهامی عام (تامین مالی از طریق منابع عام مردمی)

11.     راه اندازی صندق پروژه ( تامین مالی برای پروژه های در دست اقدام شرکت)

12.     راه اندازی صندوق زمین و ساختمان (تامین مالی مشارکتی ساخت املاک و مستغلات)

13.     و ...