خدمات آنلاین صدور و تمدید کارت بازرگانی
 شورای گفتگو
کانون کارآفرینی استان اصفهان
درخواست برگزاری کارگاه/سمینار
اعتبار سنجی کارت بازرگانی اعضاء 
 
 
  • Rotbe-1-95-02
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 3947
ديروز : 9240
ماه : 211679
 
  سالن های همایش

احتراما به اطلاع می رساند کلیه متقاضیان "اجازه سالن همایش" در محل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی اصفهان در صورت تمایل به برگزاری این گونه جلسات ، فایل های مربوطه را از لینک زیر دریافت و به آدرس ایمیل eccim.ro@gmail.com جهت مطالعه و تایید  ارسال نمایید.


                                                        *** دریافت فرم "اجاره سالن اتاق بازرگانی اصفهان (MS-word )"

                                                                                   *** دریافت فرم "اجاره سالن اتاق بازرگانی اصفهان (pdf )"
سالن اجلاس بین الملل


این سالن با ظرفیت 300 نفر ثابت و امکان افزایش ظرفیت تا 350 نفر به آخرین تکنولوژی های سالن های کنفرانس روز دنیا مجهز بوده سیستم ترجمه همزمان 4 زبانه و سایر امکانات خاص و پیشرفته از جمله مجلل تین سالن های اجلاس حال حاضر در کشور است.

 

تالار هیأت نمایندگان

این تالار با طراحی ویژه و امکانات سیستم صوت و تصویر به صورت wireless جهت برگزاری جلسات با ظرفیت 20نفر به صورت میز u تجهیز گردیده است.این تالار زیبا در طبقه فوقانی ساختمان اصلی اتاق و مشرف بر بلوارفیض واقع گردیده استتالار کمیسیون ها

تالار کمسیون ها در طبقه پایین ساختمان اصلی اتاق بازرگانی قرار دارد و به وسایل صوتی و تصویری مجهز است.تالار کمیسیون ها جهت برگزاری جلسات تا 40 نفرگنجایش دارد.


سالن چند منظوره

این سالن با مساحت 400 متر مربع و ظرفیت 350 نفر در طبقه سوم ساختمان اداری واقع گردیده و با پیش بینی تجهیزات سمعی و بصری و فضاهای جنبی مورد نیاز با کاربریهای مختلف از جمله همایش ، کارگاه های آموزشی (work shop) تشکیل مجامع ،رستوران و سایر کاربردها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

    

پاتوقتجار

بخشهای کافی شاپ و لابی در دو طرف ورودی اصلی ساختمان مرکزی قرار دارد بخش کافی شاپ مجهز به کافی نت  wireless و فضای مخصوص پذیرایی بوده و همراه با بخش لابی با فضایی بالغ بر 300 متر مربع و مجهز به تلویزیون های  LCD

 

تلفن رزرو سالنها 36611458
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir