تماس با ما

آدرس :
اصفهان - پل خواجو - میدان فیض - ساختمان 1 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان - میدان فیض - ابتدای خ آپادانا اول- کوی بوستان ساختمان2  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان -خیابان کمال اسماعیل حدفاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب جنب بانک مسکن پلاک 72-  ساختمان 3 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
 
صندوق پستی : 336-81655
 
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30الی 14:30
پنجشنبه از ساعت  7:30الی13:30
 
تلفن های تماس : 
 
شماره های تماس 36560000 - 031
36629954 - 031
36610284 - 031
فکس 36613636 - 031
 
 
پست الکترونیک : Info@eccim.com
 
 کانال رسمی تلگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: telegram.me/ECCIMA

صفحه رسمی اینستاگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://www.instagram.com/eccim_isfahan

پیام رسان رسمی واتس آپ اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://wa.me/989210627453

واحد ها و شماره های داخلی :
 
حوزه نام نام خانوادگی سمت شماره داخلی
خدمات به اعضا علی محمد آقاجان مدیر خدمات به اعضا 1040
مرضیه موسویون رئیس صدور اسناد تجاری 1041
مهدی شرکت رئیس رتبه بندی و صدور کارت 1070
سعیده صانعیان کارشناس خدمات بازرگانی 1051
پدرام خدابنده کارشناس خدمات بازرگانی 1052
مالی و پشتیبانی عبدالرضا رادان مدیرمالی و پشتیبانی 1000
مرضیه نصر آزادانی رئیس امور مالی 1020
فهیمه زمانی کارشناس مالی 1034
رضا کیانی شیخ آبادی کارشناس حسابداری انبار 1030
علیرضا فضیلی کارشناس مصارف 1023
حمید وکیلیان کارشناس بررسی اسناد و ممیزی 1060
مهسا کمانگری کارشناس منابع 1021
بازاریابی و روابط بین الملل بهنام ابراهیمی مدیر بازاریابی و روابط بین الملل 2411
مهسا موسی رضایی کارشناس روابط بین الملل 2251
الهام عباسی کارشناس معاهدات بین المللی 2250
سید کمال الدین سهل آبادی سرپرست روابط بین الملل 2270
صادق صابری کارشناس بازاریابی بین الملل 2271
فاطمه نورشرق کارشناس بازاریابی بین الملل 2272
امور کمیسیونها و تشکلهای اقتصادی روح اله میرزاامیری مدیرواحد امور کمیسیونها و تشکلهای اقتصادی 2130
پریسا حمیدی رئیس دبیرخانه کمیسیون ها 2150و2153
پویا رجائی سرپرست تشکلها 2510
ژیلا آبشاری دبیر کمیسیون توسعه و بهبود مستمر محیط کسب و کار 2160
عسل صالحی دبیر کمیسیون حقوقی و پارلمانی 2221
علیرضا رستگار دبیر کمیسیون معادن 2184
زهرا فروتن کارشناس کمیسیونهای " گردشگری و برند" و " صنایع" 2155
مرضیه زرهون کارشناس کمیسیون کشاورزی 2158
محمدامین طاهری کارشناس هماهنگی و کمیته نظارت بر عملکرد نمایندگان اتاق 2154
سید صادق علامه کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات 2156
نسترن کبیری کارشناس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب وکار 2151
سمیه سالم کارشناس هماهنگی واحد 2183
محمد صدر ارحامی کارشناس فوریت های اقتصادی 2154
محمد افشار پور کارشناس فوریت های اقتصادی 2506
سحر امینی دبیر کمیسیون گردشگری و برند 2164
سید آرش امامی دبیر کمیسیون صنایع 2164
مجید جبل عاملی دبیر کمیسیون کشاورزی و محیط زیست 2165
زهرا بهروزی کارشناس کمیسیون های " تجارت، خدمات و ارتباطات" 2182
تشکل ها پویا رجائی سرپرست امور تشکلها 2510
نماینده انجمن صادرکنندگان 2501
نماینده اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف -نماینده انجمن تولید و صادرکنندگان طلا،جواهر  ، نفره و سنگهای قیمتی 2502
نماینده سندیکای صنعت برق 2503
نماینده انجمن تولید و صادرکنندگان محصولات کشاورزی - نماینده انجمن تولید و صادرکنندگان محصولات نساجی 2504
نماینده انجمن صنایع پلیمر و پلاستیک -نماینده انجمن قیر و فراورده های نفتی 2505
دبیرخانه شورای گفت و گو جعفر لطفی مدیر دبیرخانه شورای گفت و گو 2280
حمید قادری کارشناس شورای گفتگو 2281
یاسمین دلال باشی کارشناس شورای گفتگو 2282
حقوقی عسل صالحی کارشناس حقوقی 2221-1953
محمدحسین ایوبی کارشناس حقوقی 2220
توسعه کسب و کار احسان شهیر مدیر توسعه کسب و کار 3111
امیرحسین خزدوز کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3160
انسیه فرخی کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3152
علی مهذب کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3112
سعید ابراهیمی کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3125
هادی خلجی دبیر شتاب دهنده صادرات 3124
مرضیه فرهمند کارشناس مرکز تعالی 3161
لعیا زیدی کرشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3113
نادره راست قلم سرپرست مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3151
نفیسه اقتداری کارشناس برنامه ریزی آموزشی 3153
محمد اشجع کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3126

  کارشناس نیاز سنجی آموزشی 3127
ناصر کریم پور کارشناس مرکز خبرگزاری 3156
مهدی بشیر کارشناس پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3154
احسان خیام باشی سرپرست SPX - ITDO - دبیر شتاب دهنده بازاریابی و فروش 3123
غلامرضا دهقانی کارشناس مرکز رشد تجارت الکترونیک 3131
زهرا رستگار کارافرینی و کسب و کارهای بانوان و خانواده 3162
نوید ادریس کارشناس مرکز  رشد استارتاپ ها 3141
سرای نوآوری محسن لوح موسوی مدیر سرای نوآوری 3170
محمد حنیف معلم کارشناس سرای نوآوری ارتباط دانشگاه و صنعت 3171
زینب السادات راست قلم کارشناس مرکز سرای نوآوری 3121
سیستم های اطلاعاتی (IS) مجید نوائی رئیس سیستم های اطلاعاتی (IS) 1001
سیدامیرحسین سلیمانی کارشناس IT 1002
بررسی های اقتصادی بهنام ابراهیمی مدیر بررسی های اقتصادی 2411
زهرا زمانی رئیس پژوهش های دفتر بررسی اقتصادی 2210
مجید علی تبار سرپرست پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان شناسی 2240
نسیم ابوالقاسمی کارشناس دبیرخانه میزها 2291
جلوه فیض خسروی کارشناس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان شناسی 2241
فرانک شاه جلالدین کارشناس آمار 2231
مصطفی مبینی کارشناس پژوهش 2232
مهدی براتی کارشناس پژوهش 2230
ارتباطات مهدی شایسته فرد مدیر ارتباطات 4020
بهاره رازپوش بقایی کارشناس تبلیغات و اطلاع رسانی 2312
سید حسین طاووسی کارشناس رسانه 2313
پروین محسنی کارشناس روابط عمومی 2311
مسیح کریمی کارشناس ارتباطات 2310
زهرا فتحی پور کارشناس روابط عمومی 2315
امیر محزونیه کارشناس روابط عمومی 2314
سرمایه انسانی و خدمات اداری کیهان عباسیان مدیر سرمایه انسانی و خدمات اداری 2020
نرگس حسن قلیایی رئیس منابع انسانی 2023
غلامحسین کریمیان رئیس خرید 2021
سید جواد فاطمی سرپرست خدمات 2022
محمدرضا صداقت پور کارشناس منابع انسانی 2024
برنامه ریزی و پایش سید محمد هانی منصوری طهرانی جانشین مدیر برنامه ریزی و پایش 2330
شورای مطالعات استراتژیک مرضیه مردانی دبیر شورای مظالعات استراتژیک 2320
علی اکبر سعادت نیا کارشناس مسئول شورای مظالعات استراتژیک 2321
مرتضی صارم کارشناس شورای مظالعات استراتژیک 2322
عادله دهقانی کارشناس شورای مظالعات استراتژیک 2323
نماینده اتاق در نجف آباد غلامرضا آقا طاهری نماینده واحد در نجف آباد 42499162
پنجره واحد توسعه کسب و کار صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی کسب و کار 36622971
آقای خرمی پور کارشناس پذیرش 36622971
خانم سهرابی نماینده ثبت شرکت ها 36622971
آقای کریمی نماینده پست 36629970
خانم شیخی نماینده  تامین اجتماعی 36650877
خانم اسماعیلیان نماینده مالیاتی 36650874
حوزه دبیر کل مریم اشراقی سامانی رئیس دفتر دبیر کل و دبیرخانه 2411
منیره ایزدی دهنوی مسئول دبیرخانه 1031
حوزه ریاست مهدی شایسته فرد مدیر حوزه ریاست 4020
محمد حسین محمودی حوزه ریاست 4030