آمار سایت
امروز : 7927
ديروز : 7961
ماه : 15888
 
 آرشیوگردشگری و برند شهری
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با اعضاء شورای شهرعنوان کرد:

اجرای پروژه رشد صنعت گردشگری اصفهان نیازمند همت تمامی مسوولین است
دوشنبه 8 آبان 1396

به همت کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان؛ رویداد عصرانه چهارم جوانی با موضوع گردشگری پایدار برگزار شد

عصرانه چهارم جوانی کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی با موضوع گردشگری پایدار با حضور جوانان علاقه مند به صنعت گردشگری در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.
شنبه 6 آبان 1396

گردشگری می‌تواند برای شهرستان سمیرم اشتغال پایدار ایجاد کند

نشست مشترک مسئولین ،دهیاران و شورای اسلامی بخش وردشت شهرستان سمیرم با هیات رییسه کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی باهدف بررسی فرصت‌های گردشگری این شهرستان در تالار هیات نمایندگان اتاق اصفهان برگزار شد.
شنبه 1 مهر 1396

برگزاری نشست هم اندیشی بررسی فرصت های راه اندازی کسب و کار در حوزه گردشگری

نشست هم اندیشی بررسی فرصت های راه اندازی کسب و کار در حوزه گردشگری به همت کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان و با همکاری خانه جوان اصفهان و مرکز آموزش بازرگانی استان اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 29 مرداد 1396

در شورای عالی برند استان اصفهان عنوان شد؛ دبیرخانه برند اصفهان تشکیل می‌شود/رونمایی برند اصفهان با حضور معاون اول رییس جمهور

استاندار اصفهان از آیین رونمایی برند بین‌المللی اصفهان با حضور معاون اول رییس جمهور در پایان مردادماه خبر داد و گفت:برند طراحی‌شده اصفهان همراه با لوگو باهدف معرفی اصفهان در بازار بین‌المللی گردشگری رونمایی می‌شود.
يکشنبه 22 مرداد 1396

در سمینار گردشگری و اثر آن در توسعه پایدار در اتاق بازرگانی مطرح شد؛ برند شهری اصفهان به زودی رونمایی می شود/ بر نبایدهای گردشگری بیشتر از بایدها تکیه کنیم گردشگران چین بازار مناسبی برای گردشگری اصفهان است

سمینار گردشگری و اثر آن در توسعه پایدار و اکوسیستم های کارآفرینی با حضور مسوولین ،منتخبین شورای شهر و فعالان این بخش به همت کمیسیون برند و گردشگری در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه 18 مرداد 1396

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان : توسعه صنعت گردشگری ایران منوط به توسعه گردشگری شهرها و استان‌هاست

رییس کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان گفت: صنعت گردشگری ایران بر پایه توسعه گردشگری شهرها و استان‌ها می‌تواند جایگاه ویژه ایی در اقتصاد کشور داشته باشد.
پنجشنبه 5 مرداد 1396

در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان: تفاهم‌نامه سه‌جانبه اتاق بازرگانی، سازمان تاکسیرانی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگري استان اصفهان در موضوع ساماندهی و توانمندسازی رانندگان تاکسی

تفاهم‌نامه همکاري اتاق بازرگانی ، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگري استان اصفهان باهدف ساماندهی و توانمندسازي رانندگان تاکسی و ارتقای مهارت‌های ارتباطی با گردشگران داخلی و خارجی به امضا رسید.
سه شنبه 27 تير 1396

توسعه گردشگری تنها راه نجات اقتصاد اصفهان/ نگاه ویژه و همه جانبه به بخش گردشگری ضروری است

در نشست مشترک هیات رییسه کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان با منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان شد: توسعه گردشگری تنها راه نجات اقتصاد اصفهان/ نگاه ویژه و همه جانبه به بخش گردشگری ضروری است
شنبه 17 تير 1396

رییس کمیسیون گردشگری و برندشهری اتاق بازرگانی اصفهان : برند بین‌المللی اصفهان در هفته اصفهان رونمایی می‌شود/تغییر کاربری واحدهای مسکونی به مراکز اقامتی کمبود هتل را برطرف می‌کند

پنجمین جلسه کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری از سوی شهرداری اصفهان ،ارایه گزارش از نهایی شدن برند بین‌المللی شهر اصفهان در تالار هیات نمایندگان ساختمان شماره دو اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
دوشنبه 9 اسفند 1395
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir