آمار سایت
امروز : 7651
ديروز : 10812
ماه : 18463
 
 آرشیوشورای عالی بانوان
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در نشست آموزشی مشترک کمیته های شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان عنوان شد: نداشتن مدل کسب و کار، علت شکست بسیاری از فعالیت های اقتصادی است

درنشست آموزشی مشترک کمیته های شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان نداشتن مدل کسب و کار علت شکست بسیاری از فعالیت های اقتصادی عنوان شد.
سه شنبه 28 شهريور 1396

در نشست «بررسی فرصت های تجاری ایران و گرجستان» مطرح شد: فعالیت در قالب تشکل ها و اتحادیه های صنفی، از رموز موفقیت دربازار گرجستان است

درنشست بررسی فرصت های تجاری ایران و گرجستان که به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، تشکیل کنسرسیوم و تشکل های صنفی از رموز موفقیت در بازار گرجستان بیان شد.
دوشنبه 27 شهريور 1396

در دیدار شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان با مدیر ایران ایر  مطرح شد، بانوان برای اینکه در پست‌هایی اجرایی بتوانند حضور پیدا کنند  باید مسوولیت پذیرتر باشند

رییس شورای عالی بانوان اصفهان همراه با جمعی از بانوان فعال اقتصادی استان تهران و البرز با فرزانه شرف بافی مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر  دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 4 شهريور 1396

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان ؛ نشست اقتصاد خلاق، بانوان کارآفرین بین المللی برگزارشد

درنشست « اقتصاد خلاق، بانوان کارآفرین بین المللی» که به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، زن ایرانی یک بانوی مسلمان کارآفرین، ارزش آفرین و نقش آفرین در چرخه اقتصاد معرفی شد.
دوشنبه 16 مرداد 1396

تجليل رییس اتاق بازرگانی اصفهان از بانوان كارآفرين ؛ براي حضورفعال بانوان در فعاليت هاي اقتصادي جنگیدیم

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:در گذشته اي نه چندان دور، عده اي براي حضور فعال بانوان در تصميم‌گيري ها و سياست‌گزاري هاي اقتصادي مقاومت مي كردند و معتقد بودند، حضور آنها سرعت پیشرفت تیم‌های اقتصادی را كاهش مي دهد.
چهارشنبه 4 مرداد 1396

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی؛ بانوان فعال و کارآفرین از خانه گل ناردین بازدید کردند

خانه گل ناردین یکی از بزرگترین و زیباترین گلخانه های پرورش گل و گیاهان زینتی استان اصفهان است که با مساحتی حدود 6 هزار متر مربع؛ انواع و اقسام گل و گیاهان زینتی ، گیاهان گوشتی و کاکتوسها ، نهال ها ، گلدان ، وسایل باغبانی، کود و سم در آن عرضه می شود.
سه شنبه 27 تير 1396

برگزاری نشست خبری دومین همایش "شهر فیروزه ای با دختران توانا "

نشست خبری دومین همایش شهر فیروزه ای با دختران توانا در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
سه شنبه 20 تير 1396

دراولین نشست شورای عالی بانوان در سال 96 عنوان شد: تبدیل معاونت بانوان به شورا یک فرصت است/ با نادیده گرفتن زنان،توسعه پایدار محقق نخواهد شد /حضور بانوان در اتاق بازرگانی اصفهان یک امتیاز است

دراولین نشست شورای عالی بانوان در سال 1396که با حضور بانوان منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد، رییس اتاق بازرگانی اصفهان پیشنهاد استفاده از بانوان فعال استان در شورای معتمدین استانداری را مطرح کرد و رییس شورای عالی بانوان اتاق اصفهان نیز تبدیل معاونت بانوان به شورا را یک فرصت دانست.
دوشنبه 29 خرداد 1396

در نشست آموزشی ثروت صدا شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان : صدا و زبان بدن کلید موفقیت در مذاکرات تجاری است

یک مدرس فن بیان و گوینده رادیو گفت: صدا و زبان بدن زمانی که به‌درستی از آن استفاده شود می‌تواند کلید موفقیت‌ فعالان اقتصادی در مذاکرات تجاری باشد .
سه شنبه 19 ارديبهشت 1396

رییس معاونت بانوان اتاق بازرگانی استان اصفهان در این مراسم در خصوص مقام والای زن ایراد سخنرانی کرد وافزود:زنان قابلیت های فراوانی دارند که اگر درمسیر خود پرورش یابد میتواند برای خود وجامعه بسیسار مفید وموثر باشند.

زهرا اخوان نسب تصریح کرد: با توجه به مشکلات اجتماعی وفشارهای اقتصادی که در جامعه وجود دارد ،زنان ما بازهم با بلوغ فکری و اعتقادات زیبای خودشان توانسته اند به موفقیت دست یابند.
شنبه 28 اسفند 1395
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir