آمار سایت
امروز : 2499
ديروز : 8593
ماه : 2499
 
 آرشیوحمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی و توسعه روابط خ
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان

سرمایه گذاری در بخش آب و پساب برای سرمایه گذاران سودآور خواهد بود/نقش مشارکتی بخش خصوصی در بودجه 97

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت:سرمایه گذاری در بخش آب و پساب استان اصفهان برای سرمایه گذاران سودآور خواهد بود.
چهارشنبه 29 آذر 1396

به همت کمیسیون حمایت ازسرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفت؛

بررسی فرصت های سرمایه گذاری میان اصفهان و هلدینگ استرالیایی Advantage

نشست کمیسیون حمایت ازسرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان با نمایندگانی از هلدینگ استرالیایی Advantage در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورز¬¬¬ی اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 26 آذر 1396

در دیدار هیات پارلمانی لهستان با عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

اصفهان و لهستان می توانند روابط نزدیکی در بخش بازرگانی و کشاورزی تعریف کنند

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با هیات دوستی پارلمانی لهستان و ایران گفت:اصفهان و لهستان می توانند روابط نزدیکی در بخش بازرگانی و کشاورزی تعریف کنند .
شنبه 18 آذر 1396

در حاشیه بازدید رییس مرکز توسعه تجارت مالزی در آسیا و خاورمیانه از پاویون اصفهان مطرح شد؛

آمادگی سرمایه گذاری مالزی در ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان

رییس مرکز توسعه تجارت مالزی در آسیا و خاورمیانه گفت: مالزی آماده سرمایه گذاری در ایجاد نیروگاه خورشیدی 1000 مگاوات در اصفهان است .
شنبه 13 آبان 1396

نایب رییس کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان :

همگرایی بخش خصوصی و دولتی استان اصفهان در نمایشگاه کیش قابل تمجید بود

نایب رییس کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به همکاری بخش دولتی و خصوصی استان در تشکیل پاویون اصفهان در نمایشگاه کیش گفت:استان اصفهان تنها استانی بود که به صورت گروهی و منجسم بخش خصوصی را در کنار بخش دولتی در این نمایشگاه همگرا ساخته بود.
شنبه 13 آبان 1396

جباری در دیدار با مدیرکل بازرگانی سفارت بریتانیا در ایران ؛

توسعه روابط اصفهان و انگلیس با برقراری خط هوایی مستقیم لندن _ اصفهان ،فعال شدن بیمه لویدز و بانک های انگلیسی در پروزه های سرمایه گذاری اصفهان

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان گفت: برقراری خط هوایی مستقیم لندن _ اصفهان ،فعال شدن بیمه لویدز و بانک های انگلیسی در پوشش پروژه های سرمایه گذاری استان اصفهان می تواند به توسعه روابط اصفهان و انگلیس در تمامی بخش ها منجر شود.
چهارشنبه 10 آبان 1396

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان :

مهمترین اقدام برای جذب سرمایه گذاری خارجی ،تسهیل نقل و انتقال بانکی است حضور بانک های خارجی در ایران می تواند رقابت بین بانکی ایجاد کند نمایشگاه کیش اینوکس تجربه موفق هم افزایی بخش دولتی و خصوصی برای رسیدن به یک هدف است

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت : مهمترین اقدام برای جذب سرمایه گذاری خارجی ،تسهیل نقل و انتقال بانکی است و حضور بانک های خارجی در ایران است.
چهارشنبه 10 آبان 1396

اخبار کوتاه از پاویون اصفهان در نهمین نمایشگاه کیش اینوکس 2017 در روز دوم:

بازدید معاون بانک پاسارگاد ، مدیر شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان، مدیر توسعه بنادر و فرودگاه کیش و مدیر مرکز همایش ها و نمایشگاه های کیش از پاویون اصفهان

در دومین روز از برگزاری نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش اینوکس 2017 پاویون استان اصفهان میزبان مسوولین ،فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی بود.
چهارشنبه 10 آبان 1396

دیدار رییس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان با نماینده جمعی از سرمایه گذاران چینی

رییس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی با مدیر اجرایی شرکت Sichuan zhengu law firm فعال در زمینه کشاورزی و گردشگری دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 7 آبان 1396

در نشست هم‌اندیشی شرکت در نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اتاق بازرگانی اصفهان؛ برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی بایستی در روش‌ها و تصمیم‌گیری‌ها تغییر ایجاد کرد/استان اصفهان در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری حضور فعال خواهد داشت

رییس کمیسیون حمایت از سرمایه‌گذاری ،تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مهم‌ترین پیش‌نیاز جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای استان اصفهان تغییر در روش‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مرتبط با سرمایه‌گذاری است زیرا با روش های قبلی موفقیتی در این زمینه حاصل نمی شود.
چهارشنبه 25 مرداد 1396
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir