آمار سایت
امروز : 7912
ديروز : 7961
ماه : 15873
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برنامه های اجرایی کمیته توسعه صادرات کمیسیون تجارت بررسی شد

سومین نشست هیئت رئیسه کمیسیون تجارت اتاق اصفهان برای بحث و بررسی در خصوص برنامه های اجرایی سند راهبردی این کمیسیون، پنجشنبه 24 دی ماه برگزار شد.
شنبه 26 دي 1394

سی و دومین نشست شورای گفتگو برگزار شد

سی و دومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان صبح روز پنجشنبه، 24 دی ماه، در محل اتاق اصفهان برگزار شد. در این نشست نحوه اجرای برخی از مواد قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت.
پنجشنبه 24 دي 1394

سهل آبادی در آیین افتتاح همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق اصفهان

اصفهان شهر ادیان، ناقوس و آتشکده
پنجشنبه 24 دي 1394

نشست مشترک اتاق بازرگانی و کانون وکلا

در نشستی برای توسعه زمینه‌های مشترک همکاری، اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی با هیئت مدیره کانون وکلای اصفهان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
چهارشنبه 23 دي 1394

در نشستی خبری که شامگاه دوشنبه، 21 دیماه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، روسا و مسئولان شماری از کمیسیون های اتاق، گزارشی از عملکرد سال جاری خود را ارائه کردند.

کمیسیون ها از برنامه های خود گفتند
سه شنبه 22 دي 1394

نخستین نشست کمیسیون بهبود فضای کسب و کار برگزار شد

نخستین نشست کمیسیون تازه تأسیس بهبود فضای کسب و کار، روز یکشنبه 20 دی ماه برگزار شد. این کمیسیون که ریاست آن را مرتضی بیشه عهده دار است، تلاش می کند تا در جهت ارتقای فضای کسب و کار گام بردارد.
سه شنبه 22 دي 1394

امضای دو تفاهمنامه همکاری میان اتاق اصفهان و سلیمانیه

اصفهان در سلیمانیه نمایشگاه بین المللی برپا می کند
دوشنبه 21 دي 1394

استاد ايراني دانشگاه كاليفرنياي جنوبي در اصفهان مطرح كرد: لزومي ندارد كه ما در كشورمان همه كاري انجام دهيم، در انتخاب كارها بايد با احتياط انتخاب كنيم

«سید عبدالوهاب سهل آبادی»رییس اتاق اصفهان در همایش نقش فناوری های نوین در توسعه اقتصادی گفت: ایرانیان نخبه در خارج از کشور می توانند ایران را در گذر از شرایط کنونی اقتصادی کمک کنند.
شنبه 19 دي 1394

در نشست هم اندیشی سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی کارفرمایان ایران عنوان شد؛سازمان تامین اجتماعی شرایط اقتصادی کارفرمایان را درک کند.

دولت بدون حضور تشکل ها در تصمیم های اقتصادی نباید هیچ اقدام اجرایی انجام دهد/ سازمان تامین اجتماعی ،کارفرمایان را شریک خود بداند
پنجشنبه 17 دي 1394

کنفرانس بین المللی برند گردشگری در اصفهان به کار خود پایان داد

نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در اصفهان با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و رییس اتاق اصفهان پس از دو روز برگاری کارگاههای جنبی در سالن همایش های بین المللی اتاق اصفهان به کار خود پایان داد.
پنجشنبه 17 دي 1394
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir