امروز : 1369
ديروز : 802
ماه : 211447
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

سهل آبادی در دومین جلسه کمیسیون صنایع اتاق اصفهان:توسعه کسب و کار اعضا یکی از اهداف اصلی اتاق اصفهان در دوره جدید است

رییس اتاق اصفهان گفت: یکی از اهداف اصلی اتاق توسعه کسب و کار اعضاست و در این راستا کمیته هایی زیر مجموعه کمیسیون ها تشکیل شده است.
چهارشنبه 1 مهر 1394

رییس موسسه مطالعات سیاسی و اقتصادی رومانی در اتاق اصفهان: فرصت های تجاری و سرمایه گذاری های مشترک بین استان اصفهان و رومانی بررسی شد

رییس موسسه مطالعات سیاسی و اقتصادی خاورمیانه در رومانی خواستار معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری های مشترک بین استان اصفهان و رومانی شد.
دوشنبه 30 شهريور 1394

سهل آبادی در نشست هیات امنای شهرک های صنعتی استان اصفهان: عمده توجه وزارت خانه های دولت به واحدهای بزرگ تولیدی است

رییس اتاق اصفهان خواستار توجه دولت به بنگاههای کوچک و متوسط اقتصادی(S.M.E) شد
يکشنبه 29 شهريور 1394

در نشست مجمع نمایندگان اصفهان در مجلس با مدیرکل مالیاتی و فعالان اقتصادی مطرح شد؛ سهم در نظر گرفته شده مالیات استان اصفهان بایستی تعدیل شود

نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل مالیاتی و فعالان اقتصادی استان در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 29 شهريور 1394

دولت برای موفقیت در عرصه اقتصاد باید چابک تر شود /دولت بار اضافی وزارت خانه ها را از دوشش پایین بگذارد

رییس اتاق اصفهان گفت: دولت برای موفقیت در عرصه اقتصاد کشور باید چابک تر شود.
شنبه 28 شهريور 1394

نشست بررسی مشکلات مالیاتی در اتاق اصفهان برگزار شد

نشست بررسی مشکلات مالیاتی استان اصفهان با حضور عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ،رییس اتاق اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی و اتحادیه های صنفی استان در اتاق اصفهان برگزار شد.
شنبه 28 شهريور 1394

دومین رویداد هم نت ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اتاق اصفهان آغاز شد

دومین رویداد کارآفرینی هم نت ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور حدود 130 شرکت کننده روز شنبه در سالن همایش های بین المللی اتاق اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 22 شهريور 1394

با حضور هیات تجاری اوکراین در اتاق اصفهان؛تفاهم نامه همکاری اصفهان با خرسون و دونتسک اوکراین در موضوع مشارکت در کشت برون مرزی

تفاهم نامه همکاری اتاق اصفهان با اتاق خرسون(Kherson) و دونتسک اوکراین در موضوع مشارکت در کشت برون مرزی کشاورزان اصفهانی در اوکراین به امضا رسید.
يکشنبه 22 شهريور 1394

در نخستین جلسه کمیسیون گردشگری و برند اتاق اصفهان مطرح شد؛اصفهان را به جهان ،بجهانیم / مهم‌ترین موضوع در حوزه گردشگری اصفهان برند شهری است. سهم ایران از گردشگران دنیا در سال 83 برابر با 0.09 درصد است

نخستین جلسه کمیسیون گردشگری و برند شهری اصفهان با حضور رییس اتاق ،شهردار اصفهان و فعالان بخش گردشگری استان در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.
يکشنبه 22 شهريور 1394

سهل آبادی در اتاق اصناف اصفهان :اتاق اصناف و بازرگانی در توسعه فعالیت های اقتصادی استان نقش موثری دارند

رییس اتاق اصفهان خواستار همکاری بیشتر بین دو اتاق اصناف و بازرگانی اصفهان شد و گفت:اتاق های بازرگانی و اصناف می توانند نقش مهمی در توسعه فعالیت های اقتصادی استان اصفهان داشته باشند .
پنجشنبه 19 شهريور 1394
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir