آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جمهوری فرانسه در یک نگاه

جمهوری فرانسه در یک نگاه معرفی جمهوری فرانسه - نرماندی
يکشنبه 21 بهمن 1397

با صدور بيانيه صورت پذيرفت

دعوت رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران برای مشاركت باشكوه مردم در راه پیمایی ٢٢ بهمن ماه

دعوت رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران برای مشاركت باشكوه مردم در راه پیمایی ٢٢ بهمن ماه سيد عبدالوهاب سهل آبادي رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران با صدور اطلاعيه اي ضمن تاكيد بر پايبندي فعالان اقتصادي به آرمان هاي امام و مردم از ملت ايران اسلامي دعوت نمود در لبيك به منويات رهبر معظم انقلاب در راهپيمايي ٢٢ بهمن شركت نمايند
يکشنبه 21 بهمن 1397

دكتر سيد رسول رنجبران- فعال اقتصادي

مشکلات کشور و عدم مشورت پذیری مدیران

مشکلات کشور و عدم مشورت پذیری مدیران استفاده صحیح و به موقع از تجارب و دانش دیگران بویژه کسانی که از روی تعهد و دلسوزی آمادگی مشورت و مشاوره دادن هستند بسیار ذیقیمت است.
يکشنبه 21 بهمن 1397

دكتر حميدرضا قلمكاري- فعال اقتصادي

تحقق امنیت غذایی،حفظ محیط زیست و استقلال اقتصادی در سایه کشاورزی پایدار

تحقق امنیت غذایی،حفظ محیط زیست و استقلال اقتصادی در سایه کشاورزی پایدار کشاورزی ایران سال هاست که از سه مشکل اساسی در نظام بهره برداری، مالکیت اراضی و نحوه ساماندهی تولیدات کشاورزی رنج می برد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

سلسه گزارشات عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان (دوره هشتم 1394 -1397)

سلسه گزارشات عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان (دوره هشتم 1394 -1397) گزارش فعالیت شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان-دوره هشتم
شنبه 20 بهمن 1397

عضو هیات رئیسه و مشاور عالی فدراسیون فوتبال:

اسلاميان: رفتن کی‌روش به ضررمان شد، جایگزین او قطعاً خارجی است

اسلاميان: رفتن کی‌روش به ضررمان شد، جایگزین او قطعاً خارجی است عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال گفت: مقام معظم رهبری دو بار در جام جهانی ٢٠١٨ به تیم ملی پیام دادند و از فوتبال ایران در دولت مثال زدند که همه اینها نشان می‌دهد که فوتبال ما در بخش مدیریتی عملکرد خوبی داشته است.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

رییس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی اصفهان:

گلشيرازي: احتمال کارشکنی آمریکا در مبادلات جدید وجود دار

گلشيرازي: احتمال کارشکنی آمریکا در مبادلات جدید وجود دار رییس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: راه اندازی مجدد مبادلات با اروپا نیازمند زمان است و در این بین، نحوه برخورد طرف آمریکایی با این مبادلات نیز حائز اهمیت است.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

در جلسه کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان عنوان شد:

ترمیم وتقویت ارتباطات سیاسی و اقتصادی با کشورهای همسایه ابتدایی ترین راهکار خروج از بحران کنونی است

ترمیم وتقویت ارتباطات سیاسی و اقتصادی با کشورهای همسایه ابتدایی ترین راهکار خروج از بحران کنونی است در جلسه بررسی فرصتها و چالش های سرمایه گذاری درسال 98 ترمیم و تقویت ارتباطات سیاسی و اقتصادی با کشورهای همسایه ابتدایی ترین راهکار خروج از بحران اقتصادی موجود بیان شد.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

در رویداد کارآفرینی «در مسیر موفقیت» ؛

سهل آبادي: سد حضور جوانان و بانوان در اتاق را شكستيم/ كشاني: هيچ يك از فعالان اقتصادي جوان حاضر به مهاجرت نيستند

سهل آبادي: سد حضور جوانان و بانوان در اتاق را شكستيم/ كشاني: هيچ يك از فعالان اقتصادي جوان حاضر به مهاجرت نيستند بیستمین رویداد در مسییر موفقیت با حضور حسن فامیل دردشتی توليد كننده و طراح فرش دستباف و جواد کرمانی مدير كارخانه گز کرمانی در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

برگزاری همایش گردشگری شهری در اتاق بازرگانی اصفهان

برگزاری همایش گردشگری شهری در اتاق بازرگانی اصفهان اتاق بازرگانی اصفهان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اصفهان اقدام به برگزاری همایش گردشگری شهری نمود.
پنجشنبه 18 بهمن 1397