آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دكتر سيد رسول رنجبران- فعال اقتصادي

نقش اتاق های بازرگانی در دیپلماسی اقتصادی

نقش اتاق های بازرگانی در دیپلماسی اقتصادی در جهان بیش از پنج قرن و در کشور ما نزدیک به دو قرن از عمر اتاق های بازرگانی می گذرد و این نام برای اکثر فعالان اقتصادی نامی آشنا و قریب به ذهن است.
پنجشنبه 2 اسفند 1397

رئیس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان:

اخوان نسب: نقش زنان توانمند در توسعه اقتصادی جامعه بی بدیل است

اخوان نسب: نقش زنان توانمند در توسعه اقتصادی جامعه بی بدیل است رئیس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان: زنانی که در عرصه های اقتصادی فعالانه در حال مبارزه با مشکلات هستند و با چالش های گوناگون دست و پنجه نرم می کنند، باید با اعتماد به نفس حاضر به پذیرفتن جایگاه های مدیریتی نیز باشند.
پنجشنبه 2 اسفند 1397

سهل آبادی در دیدار با سفیر آفریقای جنوبی:

برگزاری نمایشگاه مشترک و تبادل هیات های تجاری بین آفریقای جنوبی

برگزاری نمایشگاه مشترک و تبادل هیات های تجاری بین آفریقای جنوبی رییس اتاق بازرگانی اصفهان خواستار تقویت روابط فرهنگی و اقتصادی بین آفریقای جنوبی و اصفهان شد و گفت:برگزاری نمایشگاه های مشترک از توانمندی های دو طرف و همچنین تبادل هیات های تجاری می تواند به توسعه روابط اقتصادی دو کشور کمک کند.
چهارشنبه 1 اسفند 1397

محمود اسلامیان - فعال اقتصادی

نقش اتاق‌های بازرگانی در اقتصاد

نقش اتاق‌های بازرگانی در اقتصاد برای اولین بار در تاریخ ایران و در دوره ناصرالدین شاه قاجار با توصیه مرحوم امین‌الضرب تشکل تجار ایران شکل گرفت.
چهارشنبه 1 اسفند 1397

در شانزدهمين جشنواره توليد ملي بيان شد؛

سهل آبادي:تولید و صادرات عامل اصلی رونق اشتغال و اقتصاداست/ منتظري:هيچ صنعت و كارخانه اي نبايد به دليل معوقات بانكي و مشكلات حقوقي و قضايي تعطيل

سهل آبادي:تولید و صادرات عامل اصلی رونق اشتغال و اقتصاداست/ منتظري:هيچ صنعت و كارخانه اي نبايد به دليل معوقات بانكي و مشكلات حقوقي و قضايي تعطيل شانزدهمين جشنواره توليد ملي افتخار ملي با حضور دادستان كل كشور،رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران، معاونين وزير صنعت، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و جمع كثيري از فعالان اقتصادي در سالن همايش هاي صدا و سيما برگزار شد.
چهارشنبه 1 اسفند 1397

زهرا اخوان نسب- فعال اقتصادي

مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی

مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی هر کسب وکار یا شرکت برای پاسخ به نیازهای جامعه و در زمانی خاص تاسیس شده است و برای آینده باید بر توسعه محصولاتی که تقویت کننده فرهنگ جامعه است،
چهارشنبه 1 اسفند 1397

قلمکاری مطرح کرد

ضرورت بازنگری در بارگذاری‌های جدید بر حوضه آب‌ریز زاینده‌رود

ضرورت بازنگری در بارگذاری‌های جدید بر حوضه آب‌ریز زاینده‌رود رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرایط اقتصادی و زیست محیطی امروز کشور ایجاب می‌کند تا با قید فوریت سیاست های خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی، برنامه ملی توسعه ۵۰۰ هزار هکتاری باغات دیم در اراضی شیب دار و بارگذاری های جدید بر حوضه آبریز زاینده رود مورد بازنگری قرار گیرد.
چهارشنبه 1 اسفند 1397

برگزاری دوره آموزشی نحوه اعطای نشان حلال و اهمیت آن برای حضور در بازار مشترک اسلامی

برگزاری دوره آموزشی نحوه اعطای نشان حلال و اهمیت آن برای حضور در بازار مشترک اسلامی دوره آموزشی نحوه اعطای نشان حلال و اهمیت آن برای حضور در بازار مشترک اسلامی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه 1 اسفند 1397

سنگاپور در یک نگاه

سنگاپور در یک نگاه آشنایی با کشور سنگاپور
سه شنبه 30 بهمن 1397

سلسه گزارشات عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان (دوره هشتم 1394 -1397)

سلسه گزارشات عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان (دوره هشتم 1394 -1397) گزارش فعالیت واحد روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان-دوره هشتم
دوشنبه 29 بهمن 1397