آمار سایت
امروز : 2574
ديروز : 8593
ماه : 2574
 
تاریخ : پنجشنبه 24 تير 1395     |     کد : 872

در کمیسیون سیاست گذاری و پایش ؛آیین نامه اجرایی کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی اصفهان به تصویب رسید

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: آیین نامه اجرایی کمیسیون های تخصصی اتاق با هدف هماهنگی کمیسیون ها و جلوگیری از موازی کاری تدوین شد.

رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: آیین نامه اجرایی کمیسیون های تخصصی اتاق با هدف هماهنگی کمیسیون ها و جلوگیری از موازی کاری تدوین شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان ،«مصطفی رناسی»درکمیسیون سیاست گذاری  پایش اتاق اصفهان افزود:آیین نامه های اجرایی در بخش های مختلف پس از کمیسیون ها و سفر هیات های تجاری  به تصویب خواهد رسید.

وی از پایش فعالیت های کمیسیون های اتاق  هر دو سال یکبار خبر داد و گفت: فعالیت کیفی کمیسیون ها بر اساس اهداف از پیش تعیین شده پس از دو سال به صورت کمی اندازه گیری می شود و نتایج آن به هیات نمایندگان ارایه می شود.

«محمدرضا رجالی»رییس کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق در این جلسه خواستار تعیین سه هدف اصلی برای هر کمیسیون شد و گفت: تعیین هدف اصلی برای کمیسیون و کمیته های ذیل آن می تواند فعالیت آنان را هدفمند و موثر سازد.

«محسن پورسینا»رییس کمیسیون تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه خواستار آموزش مسوولیت های اجتماعی به فعالان اقتصادی شد و گفت:آموزش عامل تغییر نگرش و رفتار می شود و برگزاری نشست های آموزشی با مشارکت واحدهای تولیدی بزرگ استان می توان شاهد افزایش مسوولیت های اجتماعی بنگاههای کوچک و متوسط باشیم.

«علی خیرالهی»نایب رییس کمیسیون معادن اتاق اصفهان در این جلسه هدف گذاری کمیسیون ها و کمیته های اتاق را موضوعی مهم و قابل توجه دانست .آلبوم تصاویردر کمیسیون سیاست گذاری و پایش ؛آیین نامه اجرایی کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی اصفهان به تصویب رسید

3
2
1
نوشته شده در   پنجشنبه 24 تير 1395  ساعت  13:15   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir