آمار سایت
امروز : 8982
ديروز : 5847
ماه : 207474
 
تاریخ : يکشنبه 30 خرداد 1395     |     کد : 819

رییس کمیسیون تشکل های اتاق اصفهان: هم افزایی تشکلهای اقتصادی منجر به رفع مسایل و مشکلات کلان فعالان اقتصادی می شود

رییس کمیسیون تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان گفت: هم افزایی تشکلهای اقتصادی منجر به رفع مسایل و مشکلات کلان فعالان اقتصادی می شود.

رییس کمیسیون تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان گفت: هم افزایی تشکلهای اقتصادی منجر به رفع مسایل و مشکلات کلان فعالان اقتصادی  می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان،«محسن پورسینا»در دومین جلسه کمیسیون تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان از تشکیل سه کمیته­ هماهنگی تشکل­ها و انجمن­های اقتصادی ، توسعه تشکل­های اقتصادی و کمیته بررسی قوانین و جمع­آوری اطلاعات جامع تشکل­های اقتصادی استان اصفهان ذیل کمیسیون خبر داد و گفت:کمیته ها بر اساس نیاز امروز کمیسیون تشکیل شده و محدودیتی برای تشکیل کمیته های جدید نیست.  

وی از برگزاری دوره ای آموزشی برای توانمندسازی تشکل های اقتصادی استان خبر داد و گفت:آموزش یکی از بخش های مهم کمیسیون تشکلهاست و  .

پورسینا در بخش دیگری از سخنان خود سهم استان اصفهان از  120 تشکل های اقتصادی ثبت شده اتاق ایران را دو تشکل برشمرد و گفت:این سهم متناسب با  ظرفیت های استان اصفهان نیست .

سید عبدالوهاب سهل آبادی»رییس اتاق بازرگانی اصفهان در  این جلسه با اشاره به استقبال تشکلهای اقتصادی از تشکیل کمیسیون های تشکلها گفت:اتاق بازرگانی به عنوان مامنی برای فعالان اقتصادی و جامعه کار و تولید شناخته می شود و امیدواریم با فعال شدن تشکلهای اقتصادی در مسایل کلان و خرد  اقتصادی متمرکز عمل کنیم

تشکیل بنگاه های بازاریابی توسط تشکلهای اقتصادی

«غلامرضا عبدالهی»رییس اتاق تعاون استان اصفهان در این جلسه خواستار توجه تشکل های اقتصادی به توسعه کسب و کار اعضایشان شد و گفت:تشکیل بنگاه بازاریابی با سرمایه گذاران فعالان اقتصادی هر بخش می تواند زمینه توسعه کسب و کار را برای تولیدکنندگان فراهم سازد.

وی افزود:در  شرایط کنونی تولیدکنندگان با ظرفیت اندک فعالیت می کنند و تقاضا در بازار به پایین ترین حد خود رسیده است این بنگاه ه های بازاریابی می توانند در  سراسر دنیا به دنبال بازار  برای تولید کنندگان استان باشند.  

«مرتضی بیشه»عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه خواستار پرداختن عمقی تشکلهای اقتصادی به مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی شد و گفت:فعالان اقتصادی امروزه با چالش های بسیاری روبرویند که تشکلها می توانند بخشی از آن را با همکاری و هماهنگی بین یکدیگر برطرف کنند.

«مهدی جعفر پیشه»رییس انجمن صنفی انبوه سازان مسکن استان اصفهان در این جلسه  نقش کمیسیون تشکلها را در هم افزایی تشکلهای اقتصادی استان مهم ارزیابی کرد.

«مجتبی ملااحمدی»نایب رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی اصفهان خواستار ایجاد معاونت تشکلهای اتاق اصفهان در ساختار اجرایی شد و گفت:این معاونت می تواند به تقویت تشکلهای اقتصادی استان اصفهان  کمک کند.

گفتنی است در این جلسه مهدی جعرپیشه به عنوان نایب رییس اول و عبدالرحیم آذربایجانی به عنوان نایب رییس دوم انتخاب شد .آلبوم تصاویررییس کمیسیون تشکل های اتاق اصفهان: هم افزایی تشکلهای اقتصادی منجر به رفع مسایل و مشکلات کلان فعالان اقتصادی می شود

4
3
2
1
نوشته شده در   يکشنبه 30 خرداد 1395  ساعت  11:01   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir