آمار سایت
امروز : 7497
ديروز : 10812
ماه : 18309
 
تاریخ : يکشنبه 26 ارديبهشت 1395     |     کد : 746

به همت کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان ؛پیاده روی خانوادگی خانواده فعالان اقتصادی اصفهان به مناسب روز جهانی خانواده برگزار شد

پیاده روی خانوادگی به همت کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان با عنوان «هوای اصفهان را داریم »به مناسب روز جهانی خانواده صبح روز جمعه 24 اردیبهشت در حاشیه رودخانه زاینده رود اصفهان برگزار شد.

پیاده روی  خانوادگی به همت کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان با عنوان «هوای اصفهان  را داریم »به مناسب روز جهانی خانواده صبح روز جمعه  24 اردیبهشت در حاشیه رودخانه زاینده رود اصفهان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان در این پیاده روی بیش از 1200 شرکت کننده شامل  اعضای  خانواده فعالان اقتصادی  و علاقه مندان  ورزش همگانی مسیر پل خواجو ،پل جویی ،پل فردوسی را به صورت رفت و برگشت پیمودند.

در پایان این ورزش دسته جمعی به قید قرعه به  46 شرکت کننده جوایزی از سوی اتاق بازرگانی اصفهان اهدا گردید.

«سید عبدالوهاب سهل آبادی»رییس اتاق بازرگانی اصفهان در حاشیه این مراسم گفت:اتاق اصفهان نخستین اتاق بازرگانی است که در راستای مسوولیت های اجتماعی  فعالان اقتصادی کمیسیون تخصصی ایجاد کرده است .

 وی افزود:در فرایند توسعه اقتصادی استان ، بنگاههای اقتصادی نمی توانند به محیط اجتماعی پیرامون خود بی تفاوت باشند و از این رو اتاق بازرگانی با  تشکیل این کمیسیون خواستار ایجاد شور و نشاط در فضای  استان بویژه در نزد فعالان اقتصادی و خانواده شان است .

سهل آبادی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تلاش مسوولین استان و کشور برای جاری بودن همیشگی آب در زاینده رود شد و گفت:این رودخانه نقش حیاتی در اقتصاد  استان و همچنین عامل مهم ایجاد شور و نشاط مردم اصفهان دارد و باید این حق به مردم این شهر باز گردد.

وی ضمن تقدیر از تلاش شهردار اصفهان در حوزه خدمات شهری  گفت:همه بخش های دولتی ،خصوصی و شهری با همکاری هم می توانند فضای نشاط آوری  در اصفهان ایجاد کنند  و زمینه برای جذب گردشگران خارجی و توسعه پایدار فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد:اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی تلاش می کند در فضای استان با همکاری استانداری و شهرداری مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی را در فضای دوستی و محبت آمیز  برطرف کند.

در پایان این مراسم کبوترهای  سفید رنگ به مناسب روز جهانی خانواده در  آسمان  رها شدند.

 آلبوم تصاویربه همت کمیسیون مسوولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی اصفهان ؛پیاده روی خانوادگی خانواده فعالان اقتصادی اصفهان به مناسب روز جهانی خانواده برگزار شد

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
نوشته شده در   يکشنبه 26 ارديبهشت 1395  ساعت  08   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در يکشنبه 26 ارديبهشت 1395 ساعت 08 توسط مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir