آمار سایت
امروز : 8881
ديروز : 5847
ماه : 207373
 
تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394     |     کد : 471

به همت کمیسیون امور اجتماعی ؛دومین نشست تخصصی با عنوان "اختلالات عضلانی اسکلتی مرتبط با کار "در اتاق اصفهان برگزار شد

دومین نشست تخصصی با عنوان "اختلالات عضلانی اسکلتی مرتبط با کار به همت کمیسیون امور اجتماعی در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.

دومین نشست تخصصی با عنوان "اختلالات عضلانی اسکلتی مرتبط با کار به همت کمیسیون امور اجتماعی در سالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصفهان، «رضا چینی» نایب رییس کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان در این نشست گفت: جامعه سالم و تندرست می تواند تولید ناخالص ملی کشور را با کمترین هزینه افزایش دهد.
وی افزود:این کمیسیون تلاش می کند با برگزاری سلسه نشست های آموزشی ،اختلالات عضلانی مرتبط با کار و راههای پیشگیری و درمان را به مخاطبین ارایه کند.

«نادر رهنما»متخصص طب ورزشی در این نشست با تشریح بیماری های ستون فقرات گفت:پیگشری از بیماری ها همواره کم هزینه ترین و بهترین راه مقابله با بیماری است.

وی با اشاره به اینکه 5 درصد تولید ناخالص ملی کشورهای اسکاندیناوی هزینه درمان و فرصت های از دست رفته بیماری عضلانی می شود افزود:در کشورهای اروپایی این میزان به دو دهم درصد تولید ناخالص ملی می رسد.
وی خواستار توجه دولت و بخش خصوصی به نرمش کارکنان بویژه در بخش ستون فقرات شد و گفت:سالانه هزینه های بسیاری برای درمان بیماری ستون فقرات در ایران صورت می گیرد که با نرمش های به موقع علاوه بر مقابله با بیماری می توان روحیه ایی شاداب در محل کار ایجاد کرد.


آلبوم تصاویربه همت کمیسیون امور اجتماعی ؛دومین نشست تخصصی با عنوان "اختلالات عضلانی اسکلتی مرتبط با کار "در اتاق اصفهان برگزار شد

5
4
3
2
1
نوشته شده در   پنجشنبه 28 آبان 1394  ساعت  13:17   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir