آمار سایت
امروز : 8772
ديروز : 5847
ماه : 207264
 
تاریخ : يکشنبه 24 آبان 1394     |     کد : 461

سهل آبادی در نشست استاندار با رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور: اصفهان کشش افزایش سهم مالیاتی نسبت به سال گذشته را ندارد

نشست ویژه استاندار و جمعی از مسوولین دولتی و بخش خصوصی استان اصفهان با ریيس كل سازمان امور مالياتي كشور در استاندار برگزار شد در این نشست بر ضرورت اصلاح و تسهيل در قوانين مالياتي به منظور رضايتمندي هرچه بيشتر مردم و فعالان اقتصادی با توجه به شرايط و وضعيت اقتصادي موجود كشور تاكيد شد.

نشست ویژه استاندار و جمعی از مسوولین دولتی و بخش خصوصی استان اصفهان با ریيس كل سازمان امور مالياتي كشور در استاندار برگزار شد در این نشست بر ضرورت اصلاح و تسهيل در قوانين مالياتي به منظور رضايتمندي هرچه بيشتر مردم و فعالان اقتصادی با توجه به شرايط و وضعيت اقتصادي موجود كشور تاكيد شد. 

«سیدعبدالوهاب سهل آبادی» رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست گفت:بخش خصوصی از دولت انتظار دارد که در شرایط رکود اقتصادی ،فشار مالیاتی به واحدهای تولیدی وارد نکند.
وی تصریح کرد:چنانچه واحدهای تولیدی تولید و فروش داشته باشند، می توان شاهد پرداخت مالیات از سوی آنان بود ،ولی وقتی رکود در فضای اقتصادی حکمفرماست نمی توان انتظار پرداخت مالیات داشت. 
وی خواستار اجرایی شدن مصوبات شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در بخش مالیات از سوی سازمان امور مالیاتی کشور شد و گفت:هیات های حل اختلاف مالیاتی می توانند نقش موثری در بررسی کارشناسی بی طرفانه پرونده های مالیاتی داشته باشند. 
سهل آبادی با اشاره به اینکه استان اصفهان کشش افزایش سهم مالیاتی نسبت به سال گذشته را ندارد ،گفت:افزایش سهم مالیاتی از 3800 میلیارد به 5300 میلیارد تومان استان اصفهان باید بازنگری و تعدیل شود .

استاندار اصفهان: قوانين مالياتي به نفع مردم اصلاح و تسهيل شود

«رسول زرگرپور» استاندار اصفهان در این نشست گفت: با توجه به شرايط اقتصادي موجود بايد چارچوبي براي اصلاح قانون مالياتي به نفع شهروندان ايجاد و در قالب لايحه به مجلس فرستاده شود.
استاندار اصفهان با تاكيد بر اينكه با توجه به شرايط اقتصادي موجود قوانين و مقررات موجود بايد تا جايي كه امكان دارد تسهيل شود، اظهارداشت: بايد چارچوبي براي اصلاح قانون به نفع شهروندان ايجاد شود و در قالب لايحه براي تصويب به مجلس فرستاده شود.
رسول زرگرپور در اين رابطه پيشنهاد کرد:كارگروهي در اين خصوص توسط اتاق بازرگاني تشكيل گردد و پس از بررسي پيشنهادات در راستاي اصلاح و تسهيل قوانين مالياتي و ارسال آن به سازمان مالياتي كشور در قالب لايحه توسط دولت به مجلس تقديم گردد.

ریيس كل سازمان امور مالياتي كشور نيز در اين ديدار با اشاره به پيشنهاد استاندار اصفهان اظهار داشت: اين سازمان از اصلاح قانون و تجديد نظر در آن به منظور رضايتمندي بيشتر مردم حمايت خواهد كرد.

«علي عسگري» افزود: اين سازمان همزمان با اجراي مر قانون ساير اقداماتي را كه با توجه به شرايط اقتصادي كشور در جهت تسهيل امور مردم موثر باشد انجام خواهد داد.
گفتني است اين جلسه با حضور معاونين سياسي، امنيتي و اجتماعي و هماهنگي امور عمراني استانداري و روساي اتاق بازرگاني، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان اصفهان برگزار گرديد.


نوشته شده در   يکشنبه 24 آبان 1394  ساعت  14:15   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در دوشنبه 25 آبان 1394 ساعت 10:10 توسط مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir