آمار سایت
امروز : 3703
ديروز : 9240
ماه : 211435
 
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1395     |     کد : 1203

کشانی در شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیت یا تعطیلی یا صادرات است

معاون جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیتی است که اغلب واحدها یا باید تعطیل کنند یا در زنجیره صادرات کالا و خدمات قرار گیرند.

معاون جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیتی است که اغلب واحدها  یا باید تعطیل کنند یا در زنجیره صادرات کالا و خدمات قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان ،امیر کشانی در چهاردهمین جلسه شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد:تعطیلی واحدهای تولیدی و فعالیت برخی با 20 درصد ظرفیت شرایط بسیار سختی را برای فعالان اقتصادی  ایجاد کرده که تقویت و توسعه صادرات  تنها راه برون رفت از این وضعیت است .
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به رشد بیکاری در استان اصفهان گفت:افزایش  نرخ بیکاری نتیجه تعطیلی واحدهای تولیدی و رکود اقتصادی است و بخش دولتی و خصوصی استان با تشویق واحدهای تولیدی به صادرات می توانند زمینه اشتغال جوانان را در بنگاههای اقتصادی تولیدی و بازرگانی فراهم کند. 
کشانی با اشاره به برگزاری سومین سمپوزیوم جوانان با عنوان صادرات گفت:در شرایط کنونی اقتصادی هم صدایی  هم افزایی  جوانان در همه  بخش ها می تواند زمینه صادرات تولیدات داخلی را فراهم سازد.
وی با اشاره به برگزاری برنامه دورهمی معاونت جوانان اتاق بازرگانی گفت:تشکیل میزهای گفتگو تجاری باعث ایجاد تحرک در نزد جوانان و ایجاد شور و نشاط کاری در فضای جامعه می شود و از این رو این میزگردها با حضور جوانان به صورت ماهیانه برگزار می شود تا آنان با  ظرفیت های اقتصادی یکدیگر آشنا و زمینه کارهای گروهی و مشترک ایجاد شود .
مسعود جمالی دیگر عضو شورای عالی جوانان گفت:به دلیل فشارهای مالیاتی برخی از صادرکنندگان استان اصفهان صادرات خود را در  سایر استان ها اظهار می کنند .
وی با اشاره به فعالیت کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی اصفهان گفت:رونمایی از سند استراتژیک تجارت استان،همکاری با کمیسیون تجارت اتاق شیراز،برگزاری هفته صادرات ،بررسی مسایل و مشکلات حمل و نقل ،ارایه طرح یکپارچه تجارت الکترونیک و توسعه صادرات نرم افزار ،اعزام هیات تجاری به ویتنام و پذیرش هیات مالزیایی از جمله فعالیت های این کمیسیون طی دو سال گذشته بوده است .
علی شانه ساز نایب رییس کمیسیون تجارت در این جلسه  خواستار توجه و تمرکز اتاق بر شرکت های مدیریت صادرات  شد .
امید سهل آبادی دیگر عضو شورای عالی جوانان از برگاری سومین جلسه دورهمی جوانان اتاق بازرگانی خبر داد و گفت:در این جلسه جوانان دارای کارت بازرگانی با هدف هم افزایی و کارگروهی در عرصه بازار داخل و خارج کنار هم جمع می شوند و تبادل اطلاعات و اخبار می کنند.
وی از تشکیل میزهای گفتگو تجاری و حضور فعالان اقتصادی خبره در نشست های بعدی این رویداد خبر داد. 
 


آلبوم تصاویرکشانی در شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیت یا تعطیلی یا صادرات است

3
2
1
نوشته شده در   چهارشنبه 22 دي 1395  ساعت  13:13   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir