آمار سایت
امروز : 2565
ديروز : 8593
ماه : 2565
 
تاریخ : دوشنبه 12 مهر 1395     |     کد : 1035

وزیر صنعت بنگلادش در دیدار با عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان : کودهای شیمیایی،محصولات فولادی ضد زلزله ،محصولات پتروشیمی و قیر واردات عمده بنگلادش است

وزیر صنعت بنگلادش در دیدار با عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان : کودهای شیمیایی،محصولات فولادی ضد زلزله ،محصولات پتروشیمی و قیر واردات عمده بنگلادش است

وزیر صنعت بنگلادش خواستار واردات کودهای شیمیایی،محصولات فولادی ضد زلزله ،محصولات پتروشیمی و قیر از ایران شد و گفت:بنگلادش می تواند در زمینه پوشاک و محصولت دارویی به ایران صادرات داشته باشد.

وزیر صنعت بنگلادش خواستار واردات کودهای شیمیایی،محصولات فولادی ضد زلزله ،محصولات پتروشیمی و قیر  از ایران شد و گفت:بنگلادش می تواند در زمینه پوشاک و محصولت دارویی به ایران صادرات داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان،امیر حسین آمو در دیدار با عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی  و جمعی از فعالان اقتصادی اصفهان گفت: بنگلادش طی برنامه اقتصادی می خواهد در سال 2021 به سطح کشورهای با درآمد متوسط برسد.

وی از طراحی 100 برنامه مشترک اقتصادی بنگلادش با  سایر کشورها خبر داد و گفت: ایران یکی از کشورهای هدف تجاری بنگلادش است و در این راستا خواستار توسعه روابط با این ایران هستیم .

وی به نقش ژئوپلتیک ایران در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و گفت:همکاری حمل و نقل بنگلادش و ایران می تواند در مسیر دریایی حمل کالا  دنبال شود .

وی خواستار راه اندازی اتاق بازرگانی مشترک ایران و بنگلادش با هدف توسعه روابط اقتصادی دو کشور شد و گفت: برگزاری نمایشگاه مشترک بین ایران و بنگلادش می تواند از جمله فعالیت های این اتاق باشد.

جباری :برقراری روابط بانکی و بیمه ایی نخستین گام عملی رابطه اقتصادی ایران و بنگلادش است

قاسم علی جباری رییس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری ،تامین  مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان در این دیدار با خواستار برقراری روابط اقتصادی بین بنگلادش و استان اصفهان شد و گفت:مزیت بنگلادش در تولید محصولات نساجی می تواند زمینه مشترکی با تولید کنندگان نساجی استان اصفهان ایجاد کند .

وی برقراری روابط بانکی و بیمه ایی را نخستین گام برای برقراری روابط اقتصادی و تجاری بین ایران و بنگلادش برشمرد و گفت:اقدام عملی بنگلادش در برقراری روابط بانکی و بیمه ایی می تواند به توسعه روابط اقتصادی دو طرف منجر شود .

جباری خواستار تولید محصولات مشترک بویژه در بخش نساجی بین اصفهان و بنگلادش شد و گفت:این محصولات می تواند در بازارهای بین المللی عرضه و مورد استقبال قرار گیرد.

وی گردشگری را از دیگر مزیت های استان اصفهان برشمرد و گفت:برقراری خط هوایی بین داکا و اصفهان می تواند روابط اقتصادی بویژه در بخش گردشگری را تسهیل سازد.

در پایان این نشست جمعی از فعالان اقتصادی با مسوولین وزارت صنعت بنگلادش دیدار و گفتگو کردند..

 

 


آلبوم تصاویروزیر صنعت بنگلادش در دیدار با عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان : کودهای شیمیایی،محصولات فولادی ضد زلزله ،محصولات پتروشیمی و قیر واردات عمده بنگلادش است

4
3
2
1
نوشته شده در   دوشنبه 12 مهر 1395  ساعت  12:17   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir