اخبار شورای عالی بانوان

در نشست«ایده، دیده، پدیده» بررسی شد:
چگونگی فرایند تبدیل ایده به یک کسب و کار

نشست «ایده، دیده، پدیده» با موضوع چگونگی فرایند تبدیل ایده به دیده و سپس به یک کسب و کار به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
جمعه پانزدهم تير 1397

درنشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی اصفهان با معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده عنوان شد:
انتقال دیدگاه های سازنده بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به وزیر صنعت/ پیروزی در جنگ اقتصادی امروز مستلزم تعامل و همگرایی مسوولین و مردم است

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور درامور زنان و خانواده در نشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی که به همت شورای عالی بانوان دراتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد با تقدیر از دیدگاه ها و پیشنهادهای ارائه شده در این نشست، از انتقال این دیدگاهها و پیشنهادها به وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
شنبه نهم تير 1397

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:
چهارمین جلسه گپ و گفت شورای بانوان با عنوان « شیوه رزومه نویسی و کلیدهای مهم استخدام »

شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان اقدام به برگزاری نشست آموزشی شیوه رزومه نویسی و کلیدهای مهم استخدام نمود.
پنجشنبه سی و یکم خرداد 1397

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان:
«بالندگی فردی» لازمه ادامه حیات در شرایط اقتصادی موجود است

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در«نشست آموزشی بالندگی فردی» خودساختگی، توانمندی و بالندگی فردی را لازمه ادامه حیات و گذار از شرایط اقتصادی موجود کشور دانست.
يکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397

رييس شوراي عالي بانوان اتاق بازرگاني اصفهان؛
اخوان نسب:بانوان بیش از ٧٥ درصد از اشتغال بخش خصوصی را در اختیار دارند.

بانوانی که در کانون خانواده مهمترین اولویت خود را برنامه‌ریزی و مدیریت درآمد و مخارج می‌دانستند این بار در فضایی به‌مراتب وسیع‌تر در بدنه اقتصادی جامعه وظایفی را به عهده گرفته‌اند که نیاز به آموزش و دارا بودن قدرت ریسک فوق‌العاده‌ای است.
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397