آرشیو

به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

نشست نقد طرح توسعه باغات دیم در اراضی شیب دار با حضور نمایندگان مجلس

(61)

نشست نقد توسعه باغات دیم در اراضی شیب دار به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان و با حضور نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

يکشنبه 3 تير 1397

در کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

78 هزار هکتار باغات استان اصفهان در تنش آبی قرار گرفته اند/ نجات یک هکتار باغ از خطر خشک شدن 6 میلیون تومان هزینه دارد

(126)

رئیس کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد مساحت کشور را خشکسالی فرا گرفته است، گفت: اینکه مدام از اتفاقات رخ داده در میزان بارش ها و بحران آب صحبت کنیم دردی را دوا نمی کند بلکه امروز لازم است بدانیم در برخورد با این مساله چه باید کرد و سپس همه با اتحاد و هم دلی در تحقق راه حل های علمی ارائه شده بکوشیم

شنبه 5 خرداد 1397

به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان جمعی از باغداران ایتالیایی از باغات سمیرم دیدن کردند

(115)

به همت کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان یک گروه 20 نفره از باغداران منطقه تیرول جنوبی در شمال کشور ایتالیا با هدف بررسی فرصت های همکاری و سرمایه گذاری از باغ های سیب در مرکز و شرق سمیرم دیدن کردند

شنبه 5 خرداد 1397

رييس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان:

قلمكاري:میز توسعه صادرات تولید شیر کشور در اصفهان راه اندازی شود.

(102)

رییس کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به نقشه راه ٤ ساله کمیسیون گفت:در سال ٩٤ تیم سازی ،سال ٩٥ ریل گذاری ،سال ٩٦ فعالیت بر اساس اولویت و در سال ٩٧ جمع بندی فعالیت ها در دستور کار کمسیون است .

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

در کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان

میز توسعه صادرات تولید شیر کشور در استان راه اندازی شود

(126)

رییس کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به نقشه راه 4 ساله کمیسیون گفت:در سال 94 تیم سازی ،سال 95 ریل گذاری ،سال 96 فعالیت بر اساس اولویت و در سال 97 جمع بندی فعالیت ها در دستور کار کمسیون است .

دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

برگزاری هشتمین جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست

(170)

هشتمین جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست با حضور مدیر کل مدیریت بحران و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برگزار شد.

شنبه 19 اسفند 1396

در همایش نقد طرح ملی تبدیل اراضی شیبدار به باغات در برنامه ششم توسعه تاکید شد؛

لزوم هم اندیشی ملی برای طرح تبدیل اراضی شیبدار به باغات

(203)

در همایش نقد طرح ملی تبدیل اراضی شیبدار به باغات در برنامه ششم توسعه برلزوم توقف این طرح تا ترتیب یک هم اندیشی ملی با دعوت از خبرگان حوزه آب کشورتاکید شد.

يکشنبه 6 اسفند 1396

همکاری کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق اصفهان در کمیته راهبردی ستاد احیاء زاینده رود

بیستمین جلسه ی کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با محوریت ستاد نجات زاینده رود از سرآب تا پایاب و با حضور مسئول تشکیل ستاد ویژه احیاء زاینده رود و مدیرکل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان برگزار شد

(230)

قلمکاری: در قالب یک کارگروه راهبردی ، استانداری اصفهان را برای نجات زاینده رود همراهی می کنیم

يکشنبه 15 بهمن 1396

برگزاری نشست هم اندیشی کشاورزی فراسرزمینی با اولویت کشور اکراین

(218)

نشست هم اندیشی کشاورزی فراسرزمینی با اولویت کشور اکراین به همت کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

سه شنبه 26 دي 1396

در نشست هم اندیشی راهکارهای دستیابی به اصفهان شهر آب پایه کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد ؛

هدف از ایجاد شهرآب پایه،ایجاد امنیت آبی ،بهبود اکوسیستم شهری در محدوده حریم اکولوژیکی شهرهاست /حکمرانی متداول مبتنی بر نسخه پیچی و اصل ایستایی دیگر نمی تواند پاسخگوی نیاز آبی شهرها باشد/ زیان کمبود آب در کشور 103 هزار میلیارد ریال در سال

(206)

نشست هم اندیشی راهکارهای دستیابی به اصفهان شهر آب پایه با حضور کارشناسان بخش آب اداره کل آب وفاضلاب،شرکت سهامی آب منطقه ایی استان ،تشکل های زیست محیطی به همت کمیسیون کشاورزی ،آب و محیط زیست ادر تالار اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

سه شنبه 26 دي 1396