آرشیو

در نشست«ایده، دیده، پدیده» بررسی شد:

چگونگی فرایند تبدیل ایده به یک کسب و کار

(51)

نشست «ایده، دیده، پدیده» با موضوع چگونگی فرایند تبدیل ایده به دیده و سپس به یک کسب و کار به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.

جمعه 15 تير 1397

درنشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی اصفهان با معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده عنوان شد:

انتقال دیدگاه های سازنده بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به وزیر صنعت/ پیروزی در جنگ اقتصادی امروز مستلزم تعامل و همگرایی مسوولین و مردم است

(68)

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور درامور زنان و خانواده در نشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی که به همت شورای عالی بانوان دراتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد با تقدیر از دیدگاه ها و پیشنهادهای ارائه شده در این نشست، از انتقال این دیدگاهها و پیشنهادها به وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

شنبه 9 تير 1397

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

چهارمین جلسه گپ و گفت شورای بانوان با عنوان « شیوه رزومه نویسی و کلیدهای مهم استخدام »

(68)

شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان اقدام به برگزاری نشست آموزشی شیوه رزومه نویسی و کلیدهای مهم استخدام نمود.

پنجشنبه 31 خرداد 1397

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان:

«بالندگی فردی» لازمه ادامه حیات در شرایط اقتصادی موجود است

(86)

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در«نشست آموزشی بالندگی فردی» خودساختگی، توانمندی و بالندگی فردی را لازمه ادامه حیات و گذار از شرایط اقتصادی موجود کشور دانست.

يکشنبه 27 خرداد 1397

رييس شوراي عالي بانوان اتاق بازرگاني اصفهان؛

اخوان نسب:بانوان بیش از ٧٥ درصد از اشتغال بخش خصوصی را در اختیار دارند.

(83)

بانوانی که در کانون خانواده مهمترین اولویت خود را برنامه‌ریزی و مدیریت درآمد و مخارج می‌دانستند این بار در فضایی به‌مراتب وسیع‌تر در بدنه اقتصادی جامعه وظایفی را به عهده گرفته‌اند که نیاز به آموزش و دارا بودن قدرت ریسک فوق‌العاده‌ای است.

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

در نشست شورای عالی بانوان تاکید شد:

لزوم طراحی مکانیسم هشدار دهنده نوسانات اقتصادی در کشور

(134)

در نشست «اصول قراردادنویسی تجاری» که به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد، بر لزوم طراحی مکانیسم هشداردهنده نوسانات اقتصادی بویژه تحولات شدید ارزی در کشور تاکید گردید.

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397

در نشست پایان سال شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان

بانوان با انضباط بیشتری بنگاه های اقتصادی را مدیریت می کنند

(170)

نشست پایان سال شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان با حضور رییس اتاق بازرگانی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و بانوان فعال اقتصادی در سالن اجتماعات برگزار شد.

شنبه 26 اسفند 1396

در دومین همایش ملی « جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار» عنوان شد :

تجربیات موفق شورای عالی بانوان به اتاق های بازرگانی سراسر کشور منتقل شود/ معتقد به بسته بودن راه پیشرفت زنان در کشور نیستیم

(303)

دومین همایش ملی« جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار» با شعار زنان هم پیمانان توسعه و برکت اقتصادی و با حضور جمعی از مدیران استانی، اساتید دانشگاه و زنان کارآفرین و فعالان اقتصادی استان در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.

پنجشنبه 17 اسفند 1396

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار خواهد شد؛

برگزاری دومین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار در 16 اسفندماه

(221)

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در نشست خبری «دومین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار»از برگزاری این همایش در 16 اسفندماه سالجاری خبر داد.

پنجشنبه 3 اسفند 1396

اسفند ماه امسال

دومین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار برگزار مي شود

(278)

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: به دلیل اهمیت جایگاه زنان و مطرح کردن میزان مشارکت و اثرگذاری فعالیت آنها در جامعه، دومین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار ۱۶ اسفند ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

چهارشنبه 27 دي 1396