آرشیو

رييس خانه صنعت،معدن وتجارت ايران تاكيد كرد؛

سهل آبادي: آزاد سازي قيمت خودرو با بازار انحصاري معنا ندارد.

(14)

رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران با اشاره به انحصار در بازار خودرو کشور اظهار داشت : متاسفانه در مدت کوتاهی شاهد افزایش بیش از حد قیمت خودروهای داخلی بوده ایم که نشان دهنده انحصار بازار توسط خودروسازان است.

شنبه 31 شهريور 1397

محمد رضا رجالي-فعال اقتصادي

اقتدار طبيعي و اخلاقي

(12)

نوزاد انساني احتمالاً يكي از وابسته ترين آفريدگان جهان هستي است؛ ولي در مدت چند سال به يكي از نيرومندترين موجودات تبديل مي شود؛ زيرا خداوند دانا و عادل و حكيم، همه زمينه هاي رشد و پيشرفت را در همه انسان ها از آغاز تولد تا لحظه مرگ قرار داده است

شنبه 31 شهريور 1397

نشستی دیگر در راستای توانمندسازی اعضا؛

چگونه یک کپی رایتر حرفه ای شوید

(20)

از آنجا که داشتن محتوای ارزشمند و ظاهر شدن در نتایح جستجوی اثربخش تجارت الکترونیک، شاه کلید ماندگاری در بازار رقابتی کسب و کار امروز است شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان اقدام به برگزاری نشست «چگونه یک کپی رایتر حرفه ای شوید؟» نمود.

سه شنبه 27 شهريور 1397

باورهای غلط در ازدواج تهدیدی، برای پایه های زندگیست.

(22)

در همین راستا و به دنبال سلسله برنامه های گپ وگفت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی اصفهان ، جلسه گپ وگفت با موضوع " باورهای ازدواج " با سخنرانی سرکار خانم مهناز مانی مدیر مرکز مشاوره و روانشناسی نگرش برگزار نمود.

سه شنبه 27 شهريور 1397

يك فعال اقتصادي تاكيد كرد:

رناسي: اصفهان می تواند معین کشور سوریه باشد/ خودتحریمی‌ها مخرب‌تر از تحریم‌های خارجی است.

(11)

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصفهان توانمندی کافی برای اینکه معین کشور سوریه باشد را داراست.

سه شنبه 27 شهريور 1397

رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران تاكيد كرد:

سهل آبادي: حفظ اشتغال موجود يكي از شاخص هاي مهم جذب سرمايه است.

(43)

دولت در لایحه بودجه پیشنهاد داده بود که از محل افزایش حامل‌های انرژی ۱۷ هزار میلیارد تومان اعتبار به اشتغال زايي اختصاص یابد.با این حال، بسیاری از کارشناسان معتقدند دولت پیش از شرایط کنونی اقتصادی ایران اقدامی برای این کار نکرد و اکنون دیگر شرایط اقتصادی به گونه‌ای نیست که دولت بتواند این مبلغ را از صندوق توسعه ملی برداشت کند.

دوشنبه 26 شهريور 1397

در ديدار با معاون سفير آلمان در ايران مطرح شد؛

سهل آبادی: اگر كشورهاي اروپايي به برجام متعهد هستند اقدام عملي نشان دهند/شناكنبرگ: موانع صدور ويزا براي بازرگانان را برطرف مي كنيم

(36)

رييس اتاق بازرگاني اصفهان با اولیور شناکنبرگ معاون سفیر آلمان در ایران و عباسعلي قصاعي رييس اتاق مشترك ايران و آلمان ديدار و گفتگو كرد.

دوشنبه 26 شهريور 1397

رييس كميسيون آموزش اتاق بازرگاني اصفهان

کشانی : توان علمی دانشگاه ها باید در مالکیت صنعت باشد

(36)

رئیس شورای عالی جوانان اتاق بازرگاني اصفهان گفت: صنعت و دانشگاه رابطه ای دوطرفه دارند که در صورت تعامل، پیشرفت هر کدام ارمغان صعود را برای دیگری نیز دربر خواهد داشت . اگر بار علمی دانشگاه ها در جهت نیازهای صنعت یا در مالکیت صنعت باشد ، مرزهای علم کاربردی و دانش افزایی در کشور شکسته می شود.

دوشنبه 26 شهريور 1397

رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران:

سهل آبادي: كشور در بن بست نيست/ بخش خصوصي را در تصميم سازي ها مشاركت دهيد/ اختيارات دولت به استان ها تفويض شود

(59)

شصت و پنجمين جلسه شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي استان اصفهان با موضوع بررسي راهكارهاي حمايت از توليد و مصرف كالاي ايراني در اتاق بازرگاني برگزار گرديد.

يکشنبه 25 شهريور 1397

مرتضي بيشه- فعال اقتصادي

راهکارهاي اجرايي بهبود محيط کسب وکار

(50)

هر انساني مهم‌ترين گزينه اي را که با خرد و اخلاق اجتماعي خود براي فعاليت هاي اقتصادي- اجتماعي و يا هنري در نظر مي‌گيرد، محيطي آرام، به دور از تنش و بدون مشکلات است؛ مگر اينکه او را ماجراجو و به دور از عقل و خرد تصور کنيم.

يکشنبه 25 شهريور 1397