امروز : 3410
ديروز : 3681
ماه : 16201
 
 آرشیوشورای عالی جوانان
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

کارگاه آموزشی چگونگی تکمیل اظهارنامه مالیاتی برگزار شد

به همت شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان کارگاه آموزشی چگونگی تکمیل اظهارنامه مالیاتی برگزار شد.
سه شنبه 29 فروردين 1396

در جشن اختتامیه دومین دوره آموزشی بازرگان کوچک عنوان شد برگزاری ترم دوم دوره آموزشی بازرگان کوچک در خرداد 96

رییس کمیسیون، آموزش، پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان در جشن اختتامیه دومین دوره آموزشی بازرگان کوچک از برگزاری ترم دوم این دوره در خرداد ماه سال آینده خبر داد.
شنبه 21 اسفند 1395

در شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان مطرح شد؛ نهال جوانان در اتاق بازرگانی اصفهان به ثمر رسیده است/ تربیت 1000 بازرگان برای آینده اقتصاد استان یکی از برنامه‌های شورای عالی جوانان است

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: نهال جوانان در اتاق بازرگانی اصفهان به ثمر رسیده است.
سه شنبه 17 اسفند 1395

به همت معاونت جوانان اتاق بازرگانی اصفهان ؛ جشن دوسالگی رویداد 'ایده شو' در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

بیست و پنجمین رویداد ایده شو با موضوع 'ایده تا عمل' به همت معاونت جوانان اتاق بازرگانی و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در سالن همایش‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
شنبه 14 اسفند 1395

معاون کل صادرات سازمان توسعه تجارت ایران در اختتامیه سومین سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی: از طریق فکر عملیاتی می توان تولید ثروت نمود

معاون کل صادرات سازمان توسعه تجارت ایران در اختتامیه سومین سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی که به همت معاونت جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد، گفت: از طریق فکر عملیاتی می توان تولید ثروت نمود.
شنبه 7 اسفند 1395

برگزاری کارگاه آشنایی با صادرات محصولات دانش بنیان

کارگاه آشنایی با صادرات محصولات دانش بنیان با حضور صابر صادقی، کارشناس امور نمایشگاه های بین المللی کریدور توسعه صادرات معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
جمعه 6 اسفند 1395

در سومین سمپوزیم جوانان و ثروت آفرینی اتاق بازرگانی اصفهان با محوریت صادرات مطرح شد ؛ حاج کاظمیان :بازار سنجی ،بازاریابی و بازار سازی سه قانون مهم یک صادرکننده است انزلی چی : شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی بر پروژه‌های عراق و سوریه تمرکز کنند

سومین سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی با محوریت صادرات به همت معاونت جوانان در سالن همایش‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
سه شنبه 3 اسفند 1395

شافعی در بازدید از دوره آموزشی بازرگانان کوچک اتاق بازرگانی اصفهان : بازرگانان کوچک می توانند خلا بزرگ جانشین پروری در اقتصاد ایران را پر کنند

رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: بازرگانان کوچک می توانند خلا بزرگ جانشین پروری در اقتصاد ایران را پر کنند.
پنجشنبه 14 بهمن 1395

کشانی در شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیت یا تعطیلی یا صادرات است

معاون جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرایط اقتصادی استان اصفهان در وضعیتی است که اغلب واحدها یا باید تعطیل کنند یا در زنجیره صادرات کالا و خدمات قرار گیرند.
چهارشنبه 22 دي 1395

در نهمین رویداد در مسیر موفقیت عنوان شد: راه سرمایه گذاری داخلی و خارجی را تسهیل نماییم/ در هر کسب و کار، راهی برای کمک به مردم جامعه و محیط زیست ایجاد کنیم

در نهمین رویداد در مسیر موفقیت، امیر روغنی، موسس شرکت ویسپیرون , vispironکارآفرین نمونه جوان و مشاور وزیر اقتصاد آلمان، ضمن ابراز خرسندی از مثبت شدن دید جهانیان به ایران در سال های اخیر، از مسوولین کشورمان درخواست نمود تا راه سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی کوتاه و تسهیل نمایند.
چهارشنبه 8 دي 1395
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir