آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

چرخش اقتصادي به سوي خواهر شهرها؛

رنجبران: از ظرفيت هاي اقتصادي تفاهم نامه هاي خواهر خواندگي استفاده نكرده ايم/ مراودات ایران با اروپا کمتر از ١٠ میلیارد یورو است.

اصفهان به منزله یکی از مهم ترین شهرهای صنعتی ایران همیشه مورد توجه بوده و محصولات فراوان و متنوعی را به کشورهای خارجی صادر کرده است. حضور فعال این شهر در عرصه های گوناگون اقتصادی، آن هم با تولیدات صنعتی، کشاورزی، دامی و ... این شهر را بیش از پیش مورد اهمیت قرار می دهد. به خصوص در شرایط به وجود آمده و در کنار بحران های پیش رو شاید استفاده از ظرفیت های موجود راهی برای رهایی از بحران ها باشد و بتوان تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور داشت.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

مصطفي رناسي- فعال اقتصادي

مسؤوليت پذيري اجتماعي شرکتي

مسؤوليت پذيري اجتماعي شرکتي CSR ‏(corporate social responsibility) مجموعه اي از انتظارات اجتماعي از اقدامات کسب وکار، در رابطه با پاسخگويي و جبران آثار منفي بر جامعه و کمک به رفاه جامعه است.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

دكتر سيد رسول رنجبران - فعال اقتصادي

آب و توسعه

مطالعه و بررسي نحوه شکل گيري تمدن هاي بشري، نشان از آن دارد که هر جا آب بوده، انسان ها سکنا گزيده و براي پديد آوردن تمدن ها و جوامع بشري کوشش نموده اند.
دوشنبه 28 خرداد 1397

محمد رضا رجالي- فعال اقتصادي

سه گانه معجزه آساي اخلاقي: راستگويي، امانتداري و وفاي به عهد

از مهم ترين واجبات، امانتداري، وفاي به عهد و راستگويي است که بودنش نشانه ايمان، و نبودنش علامت نفاق است و در اهميت آن همين بس که خداوند متعال در قرآن مجيد در مقام تعريف انبيا، آنان را با صفت «رسول امين» يا «ناصح امين» و «صادق الوعد» معرفي مي کند. طبيعي است در کشوري که مردم وفاي به عهد را وظيفه انساني، اخلاقي و ديني خود بدانند و در مراعات آن کوشا باشند، تعهدات مالي و قراردادهاي اقتصادي بر پايه اعتماد و اطمينان کامل شکل مي گيرد و باعث رشد اقتصادي آن کشور و مايه سعادت مردم آن مي گردد؛ زيرا بدهکار در وقت معين و مقرر، بدهي خود را مي پردازد و فروشنده نيز کالا را برابر تعهدات خود تسليم خريدار مي کند و در نتيجه، چرخ اقتصاد به صورت منظم به حرکت خود ادامه مي دهد.
دوشنبه 28 خرداد 1397

با حضور در اردوي تيم ملي؛

ديدار نايب رييس فدراسيون فوتبال با سرمربي و بازيكنان تيم ملي

محمود اسلاميان نايب رييس فدراسيون فوتبال كشورمان كه براي پيگيري مسائل تيم ملي به روسيه سفر كرده است با سرمربي و بازيكنان اين تيم ديدار و گفتگو كرد.
يکشنبه 27 خرداد 1397

گامی موثر اتاق بازرگانی اصفهان در هم افزایی صنعت کفش استان ؛

انجمن صنعت کفش استان اصفهان با هدف حمایت از تولید و صادرات تشکیل شد

با حضور تولیدکنندگان و فعالین کفش انجمن صنعت کفش استان اصفهان در اتاق بازرگانی اصفهان تشکیل شد .
يکشنبه 27 خرداد 1397

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان:

«بالندگی فردی» لازمه ادامه حیات در شرایط اقتصادی موجود است

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در«نشست آموزشی بالندگی فردی» خودساختگی، توانمندی و بالندگی فردی را لازمه ادامه حیات و گذار از شرایط اقتصادی موجود کشور دانست.
يکشنبه 27 خرداد 1397

شیوه‌نامه حواله ارزی تا سقف ۵ میلیون یورو برای تولیدکنندگان صادر شد

سهل آبادي: راه فساد ارزی بسته شود، تولید جان می‌گیرد

رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران در خصوص تامين ارز مورد نياز توليد كنندگان گفت: اگر مصرف ارز در چرخه تولید مناسب باشد، می‌توان امیدوار بود که واحدهای تولیدی جان تازه‌ای بگیرند. فرماندهان اقتصادی باید در این زمینه عملکرد درستی داشته باشند و مجالی برای مفسادن اقتصادی نباید وجود داشته باشد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397

سبحاني: فولاد مبارکه در پنج سال گذشته، زمینه آزادی بیش از ۱۵۰۰ زندانی غیر عمد را فراهم کرده است.

جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان غیر عمد توسط شرکت فولاد مبارکه با حضور رئیس کل دادگستری و دادستان استان اصفهان ، رییس و اعضای ستاد دیه ، فرماندار شهرستان مبارکه، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و جمعی از مدیران شرکت های تحت پوشش ، پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد گروه فولاد مبارکه برگزار شد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397

مسئولیت های حقوقی مدیران شرکت های تجاری

اطلاع رسانی در خصوص همایش مسئولیت های حقوقی مدیران شرکت های تجاری
دوشنبه 21 خرداد 1397