آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

رييس خانه صنعت، معدن و تجارت ايران:

سهل آبادي: همچنان ايستاده ايم/ دولت با مردم شفاف سخن بگويد/ توليد همچنان در محاق است.

آيين بزرگداشت روز صنعت و معدن با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رييس جمهور،محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ، سيد عبدالوهاب سهل آبادي رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران، مسوولان دولتی و فعالان بخش خصوصی در حوزه صنعت و معدن در سالن اجلاس سران برگزار شد.
يکشنبه 10 تير 1397

درنشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی اصفهان با معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده عنوان شد:

انتقال دیدگاه های سازنده بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به وزیر صنعت/ پیروزی در جنگ اقتصادی امروز مستلزم تعامل و همگرایی مسوولین و مردم است

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور درامور زنان و خانواده در نشست هم اندیشی بانوان فعال اقتصادی که به همت شورای عالی بانوان دراتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد با تقدیر از دیدگاه ها و پیشنهادهای ارائه شده در این نشست، از انتقال این دیدگاهها و پیشنهادها به وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
شنبه 9 تير 1397

بیستمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

بیستمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران استان اصفهان با حضور مشاوران و فعالان اقتصادی و گروه های استارت آپ در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد .
شنبه 9 تير 1397

بیایید کاری کنیم:

بیایید کاری کنیم:
پنجشنبه 7 تير 1397

چشم انداز بازار کلان و دارایی ها در ایران

چشم انداز بازار کلان و دارایی ها در ایران
پنجشنبه 7 تير 1397

سفیر ایران در سنگاپور:

گردشگری ، صنایع دستی و مواد غذایی می تواند سه محور همکاری اصفهان و سنگاپور باشد

سفیر ایران در سنگاپور گفت:استان اصفهان و سنگاپور می توانند در صنعت گردشگری ،صنایع دستی و صنایع غذایی همکاری نزدیکی تعریف کنند.
چهارشنبه 6 تير 1397

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

پیشنهاد حذف دلار از اظهارنامه های صادراتی و ارائه اظهارنامه های ریالی به منظور رفع چالش های ارزی صادرکنندگان

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان در دومین جلسه کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی از پیشنهاد اتاق بازرگانی اصفهان مبنی برحذف دلار از اظهارنامه های صادراتی و ارائه اظهارنامه های ریالی به منظور رفع چالش های ارزی صادرکنندگان خبر داد.
چهارشنبه 6 تير 1397

به همت اتاق بازرگاني اصفهان؛

ديدار سفير ايران در سنگاپور با استاندار ، رييس اتاق بازرگاني و شهردار اصفهان

جواد انصاري سفير كشورمان كه به دعوت سيد عبدالوهاب سهل آبادي رييس اتاق بازرگاني و براي حضور در نشست آشنايي فعالان اقتصادي با ظرفيت هاي تجاري ايران و سنگاپور به اصفهان سفر كرده است با استاندار و شهردار اين شهر ديدار و گفتگو كرد.
چهارشنبه 6 تير 1397

راه‌حل خروج نقدینگی دلالان از بورس:

سهل آبادي: حذف دلالان از بورس با صندوق تامین مواد اولیه

بورس کالا در سال‌های گذشته تلاش کرد تا ساختاری برای تامین مواد اولیه کارخانه‌های کوچک و متوسط در نظر گیرد اما نه‌تنها در این زمینه موفقیتی حاصل نشد بلکه شرایط کنونی نیز به گونه‌ای پیش می‌رود که مشکلات جدی‌تر در حوزه تقاضا ایجاد شده است.
سه شنبه 5 تير 1397

رییس اتاق بازرگانی اصفهان :

در مجامع بین المللی حضور کمرنگی داریم

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:بخش دولتی و خصوصی ایران در مجامع بین المللی حضور کمرنگی دارد و بایستی با برنامه مدون این نقص جبران شود.
دوشنبه 4 تير 1397