امروز : 2310
ديروز : 4247
ماه : 23935
 
تاریخ : شنبه 9 آبان 1394     |     کد : 432

رییس کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان : فضای شاداب و نشاط انگیز در محل کار ، حلقه گمشده واحدهای تولیدی

رییس کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان گفت: وجود فضای شاداب و نشاط انگیز در محل کار عامل بالارفتن بهره وری و توسعه هر بنگاه اقتصادی بویژه واحدهای تولیدی است.

رییس کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان گفت: وجود فضای شاداب و نشاط انگیز در محل کار عامل بالارفتن بهره وری و توسعه هر بنگاه اقتصادی بویژه واحدهای تولیدی است.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصفهان،«زهرا اخوان نسب»در نخستین نشست تخصصی کمیسیون امور اجتماعی با موضوع تندرستی ،شادی و سبک زندگی در تالار اجتماعات اتاق اصفهان تصریح کرد:متاسفانه به دلیل مشکلات متعدد مدیران واحدهای تولیدی ،توجه به فضای نشاط انگیز کارکنان و کارگران کمتر توجه شده است .

وی اضافه کرد:کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان با هدف بررسی مسایل و مشکلات اجتماعی بنگاههای اقتصادی بویژه واحدهای تولیدی فعالیت خود را در بالابردن نشاط و شادابی در این بخش متمرکز کرده است.

اخوان نسب خاطر نشان کرد:تولید کنندگان در کنار به روز نگه داشتن ماشین آلات و تجهیزات واحدهای تولیدی خود بایستی فضای کار پرنشاطی برای کارکنان خود ایجاد کنند تا شاهد افزایش بهره وری و کاهش هزینه های جانبی باشند.

وی از برگزاری جلسات ماهانه کمیسیون امور اجتماعی با حضور مسوولین و کارشناسان اجتماعی استان اصفهان خبر داد و گفت:کمیسیون تلاش می کند با برگزاری دوره های آموزشی و ارایه راهکارها به واحدهای تولیدی زمینه افزایش انگیزه کار کارکنان را در واحدهای تولیدی را فراهم سازد .

«نادر رهنما»متخصص طب ورزشی در این نشست با تشریح بیماری های ستون فقرات گفت:پیگشری از بیماری ها همواره کم هزینه ترین و بهترین راه مقابله با بیماری است.

وی با اشاره به اینکه 5 درصد تولید ناخالص ملی کشورهای اسکاندیناوی هزینه درمان و فرصت های از دست رفته بیماری عضلانی می شود افزود:در کشورهای اروپایی این میزان به دو دهم درصد تولید ناخالص ملی می رسد.

وی خواستار توجه دولت و بخش خصوصی به نرمش کارکنان بویژه در بخش ستون فقرات شد و گفت:سالانه هزینه های بسیاری برای درمان بیماری ستون فقرات در ایران صورت می گیرد که با نرمش های به موقع علاوه بر مقابله با بیماری می توان روحیه ایی شاداب در محل کار ایجاد کرد.


آلبوم تصاویررییس کمیسیون امور اجتماعی اتاق اصفهان : فضای شاداب و نشاط انگیز در محل کار ، حلقه گمشده واحدهای تولیدی

4
3
2
1
نوشته شده در   شنبه 9 آبان 1394  ساعت  14   توسط   مدیر پرتال اتاق بازرگانی اصفهان   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان می باشد.

Powered By :ITShams.ir